Kadagy, pilnai pritariu šiems tavo žodžiams: "Ar gali visi kritikai turėti tokį vieningą balsą?
Aš paskutinį kūrinį specialiai įkėliau tam kad parodyti
kad šioje svetainėje jos nėra. Jeigu autorius tapatinamas su jo kūriniais. Čia jau yra ne kritika. Iš autorių reikalaujate kad jie augtų, bet kritikos neliečiate. "
Laukine Obelie,nors klausimas tavo su ironijos gaidele parašytas,bet atsakysiu be jokios ironijos - anksčiau kompetencijos vertintojai tikrai daugiau turėjo. Ir nekalbu taip vien dėl to savo "eksperimento". Kalbu,nes prisimenu kaip prieš keletą metelių čia publikuodamas savo kūrinį žinojai,jog sulauksi teisingų komentarų nesiremiančių asmeninėm simpatijom ar antipatijom. Gaila, jog tos ištisinės žmonių "pjautynės dėl gardesnio kąsnio" kaip piktybis navikas išplito ir šioje svetainėje.
Antartėmis,ką manau apie tave parašiau komentare po paskutiniu savo kūriniu. Daugiau neturiu ko pridėti.
lebenswelt, Tom Kom Potas ,sprendžiant iš jo paliekamų komentaru - tikrai apsiskaitęs ir mąstantis veikėjas.Ir - būkim biedni,bet teisingi - išsako jis neretai ir teigiamų dalykų. Bet jo vertinimai ,mano asmenine nuomone, neretai yra nepelnytai žemi.
Kunardu, minėjai Tom Kom Pot, pakankamai geranorišką asmenį, kiek suprantu mėgstantį googlyti ir laisvalaikiuy rašyti tokius komentarus, štai paskaitykime. Kai aš pasiskaitau, tai man viskas aišku, nors kažkiek suirzimo kartais ir lieka. Smagus, taip vadinamo kritikio pasikometaravimas ir balas nusakantis kokius kūrinius jis vertina.
Kūriniai » Akademix » Laisvadienio performansas. ...
2013-06-02 11:47
Eilės
Akademix
Laisvadienio performansas. Po pusryčių. (kūrinuko pav.)
Tom Kom Potas (kom.)
Na, ant užpakalio makiažo neužtepsi, čia tik chirurgo peilis gali padėti (: Žaismingai, su nuotaika ir viena kita giliau užgriebiančia vietele (ne užpakalį turiu galvoje). 4-
Įvertinkite komentarą:
Geras
Aš tai sprendžiu, kad jau prasidėjo vasara, lengvumas ir atsirado noras arba pasišmaikštauti arba kažkas su sexu čia susiję. Reikėtų paieškoti tos vietelės, kuri paminėta.
Blogas
Visi kaip susitarę rašyti lygiai 1 negi visų jau tokia nuomonė negi negalima rašyti mažiau, ar daugiau, kaip
1,22, 1,1, 0,75 jeigu tokių balų nėra tai manau labai blogai padaryta.
Kokia kritika šioje svetainėje pamačiau, pasakykite man prašau.
Ar gali visi kritikai turėti tokį vieningą balsą?
Aš paskutinį kūrinį specialiai įkėliau tam kad parodyti
kad šioje svetainėje jos nėra. Jeigu autorius tapatinamas su jo kūriniais. Čia jau yra ne kritika. Iš autorių reikalaujate kad jie augtų, bet kritikos neliečiate.
Piktybinis savo senų darbų skelbimas yra savo atsisakymo tobulėti demonstravimas, nes per daugelį metų svetainės skonis keitėsi, kartelės kilo, o tu žaviesi savo pačios stovėjimu vietoje.
Nuo savęs pridėsiu tiek, kad teoriškai masinis susireikšminimas kaipo reiškinys atsiranda tik tada, kai bendruomenė pasiekia stadiją "zažralis". Pasidžiaukim, kad vis dėl to ne taip ir blogai gyvenam.
sokratas visais laikais aukštumoj
tarpe šiuolaikinių ne blogąja prasme žmonių
o tu eilinė neidentifikuojama vartotoja-autorė
kurios įvertinimas priklauso nuo nuotaikų ir oro
Aš ir nesakiau,jog esu Sokratas. Tai buvo atsakas į Valko komentarą.
Dėl "anuomet" ir mano asmenybės (įsimenančios) nebuvimo-prašyčiau plačiau paaiškinti,kadangi aš su savo menku intelektu(kažkuria rūšimi?) nesuprantu.
intelekto daug rūšių būna
kažkuris gali būti nekoks
bendrai paėmus nėra nuvertinama
o tau dirbtino aukšto balo juk nereikia
bet tu nesi sokratas
o ir anuomet nepasirodei kaip (įsimenanti) asmenybė
kartais kritikai net nesiteikia balsuoti
3.5 galėjo pvz. vienas kritikas ir 'minia' kitų
Daineko,argi toks elgesys GALI nustatyti žmogaus proto galimybes?Labai jau prastas šis tavo "IQ" nustatmo būdas .
Marquise ,su tavo teiginiais dėl pasikeitusio vertintojų požiūrio būtų galima sutikti,jei ne vienas "bet".. Kaip paminejo gerbiamas 47965 - "..tavo asmeniniai santykiai ir "statusas" ..". Pripažinkime ,kad čia kaip kokiam prastam Eurovizijos dainų konkurse- dažnai vertinama ne daina,o kokios šalies atstovas ją atlieka. Žinoma, niekas iš "kompetetingosios" komisijos/balų skaičiuotojų to nė už ką nepripažintų,nes tai pakenktų tiek jų pačių,tiek paties konkurso statusui.
Valkai,bet kažkodėl Sokrato vardas net šiais anaiptol ne antikos laikais yra minimas kaip protingiausio žemėje gyvenusio žmogaus. Jo veikalai studijuojami universitetuose,o jo žodžius cituoja intelektualai gurkšnodami brendį.
Laukine Obelie,šiuo eksperimentu siekiu patikrinti kritikų kompetenciją ir nieko daugiau.
Obelie, Kunardu stengiasi parodyti, kokie šiais laikais negeri rašykai ir kaip seniau viskas buvo geriau. Natūralus laiko praleidimo būdas tam tikruose visuomenės sluoksniuose.
Ir dar, atgimsta staiga Sokratas. Tikrai tikrai. Susipažįsta su mūsų nūdiena, ir nusprendžia užsiimti amatu, kurį geriausiai išmano (ne, aš ne apie tai, apsiskaitęs iškrypėli). Parašo jis traktatą, ir prisidengęs svetimu vardu nuneša į kokią leidyklą. Pavarto tą darbą protingi barzdoti dėdės, panagrinėja. Ir manot, paskelbia jį nauju šviesuliu filosofijos žydrynėje? Ogi nė velnio. Jie jam mandagiai paaiškina, kad garbinti antikos filosofiją gerai ir teisinga, bet užsiciklinti ant jos tiiikrai neverta. Juk turim mes visus kelis tūkstančius metų progreso, tie nesiprausę tinginiai išžiūrinėti skersai išilgai ir kažką naujo gali pasakyti nebent mokyklinukui. Mums dabar kiti dalykai galvoj, difėrancėė, simulacijoon ir kitokie gaulėė, todėl būk geras, eik, pailsėk.
Ir šitam nereikia antikos, pakanka kelių metų, protarpiais net akimirkų. Heurėė, kad tave kur.
Visgi štai čia tikras perlas: "Man rūpi aš. O jums - visi. Bet išties išeina kitaip."
Kaip pirštu į akį. Letargei rūpi visi, o adminams rūpi Letargė. Bet iš tikrųjų viskas yra kitaip. Visiems rūpi adminai, o Letargei rūpi balai po jos tekstais. Bet jeigu visai iš tikrųjų, tai yra dar kitaip: visi čia užsikrėtę letargu, o adminų apskritai nėra. Kita vertus, jeigu nėra adminų, gal nėra ir Letargės? Tfu, visai susipainiojau.
Apie tą eksperimentą...
Kokia gi jo prasmė, pasakykite man? Ar bandote nustatyti savo kūrinio vertę, ar kritikų kompetenciją? Jei jums tas kūrinys geras ir mielas, tai ir pasilikite su ta savo nuomone, kam jį čia dar dėti ir kiršinti žmones. Apskritai nesuprantu, ko siekiate - gal norite per jėgą priversti kritikus teigiamai komentuoti kūrinius, kurie jiems neatrodo geri?