Rašyk
Eilės (80650)
Fantastika (2488)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 108 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter





2005-02-01 09:31
mingas

***

mėgstu užeiti kartais į knygyną, nėra skirtumo kokį...
bet keisčiausiai randu labai panašumo į matytą knygą "Ko vyrai nežino apie
moteris"
su "Minčių sodas". Toji knyga tik turinys. Iš viso 100 psl. Knygoje yra
paslėpta mintis.
Puslapiai yra tušti, balti, tušti, neprirašyti. Kaina mane nustebino - už
originalumą (mano
galva popierių) prašo 25 Lt. Tai knyga parašyti patiems. Sako paduok draugui
prirašyti.
O  juk tiek daug čia yra rašyk.lt, kur puslapių  ir temų daugiau, ir tiek daug nekainuoja, džiaugiuosi kad
į šią knygą ir
aš galiu rašyti. O vis dėlto ką mes iš viso žinome. Ar galima mintis
skirstyti, rūšiuoti,
ar tik rašyti, rašyti, rašyti...
2004-12-20 09:50
mingas

***

Viltis

Visada reikia tikėti, kad po krūvos nelaimingų dienų ateis viena laiminga. Nors tos laimės apsiaustas bus pilnas skylių,
por kuriuos matysis apsvilę plaštakos sparnai
bei sudžiuvę alyvų kekės
bet vis vien tai bus
viena laiminga
diena.
2004-09-23 08:56
mingas

***

Visos mūsų gyvenimo sąvokos galų gale susiveda į vieną - laikas. Jis nesivargina aimanuoti, kaip jis be sustojimo dirba… nesivargina sustoti pusiaukelėj pasiilsėti… Jis lyg gyvena, stengiasi dėl mūsų… Jis atiduoda mums kiekvieną savo dalelę… Kiekvieną akimirką… Žmonės… ne, jie to nenori suprasti… Jie keikia laiką… Jo per mažai, per daug… jis per greitai bėga…

informacija iš interneto


Laikas, kuris visas yra duodamas mums… juo naudojamės… ir visa tą dovaną mes vadinam „savo gyvenimu“…
2004-08-22 22:19
mingas

***

Manoji Paslaptis - neturi būti niekam atskleidžiama, jos nereikia kitiems žinoti, man su ja gyventi yra ramiau ir saugiau, su ja aš žinau tikslą, kas esu ir ką ir dėl ko darau - ir ką neišvengiamai turiu nuveikti  ko noriu - nebūtinai reikia turėti (norėti sveika, norėti galima),
ir apima aistros pliupsniai ir nežinau ką tada daryti 
kartais gyvuliškų impulsų nežinau ką daryti, kur tą energiją padėti ir koncentruotai nukreipti tinkama linkme.
gyvenk nebūk kvailys, netingėk ir svarbiausia pataikyk į skylę (tarp praieties ir ateities), žinok tu iš tikrųjų esi ir tau reikia suvokti kas būtina, kad nereikia graužtis ko nenuveikei ir ką padarei, dėl sugriuvusių planų ir dėl neįveikiamų iliuzijų, reikia pataikyti į tą mažą
daugumai labai sunkiai pataikomą...
2004-08-16 00:13
mingas

***

man irgi kaipo trūksta, tai sėdžiu bangoje jau kokią 9 valandą - kone kiaurą dieną. Pagaliau reikia turėti valios ir galvoti juk yra svarbiau, reikia nusiteikti, kad reikia daryti tai kas būtina o ne tuščiai sedėti, tačiau tas tuščias sedėjimas tai kažko užpildymas - tai greičiau nesuvokimas ir vienišumo pakeitimas veikla kurioje nereikia daug smegenų spaudai pelę.....paskaitai...
žodžiu internete yra visko radau ir apie skaistybę ir apie abortus ir netingėk tiek informacijos sukaupti. Beto tai ką randu internete lengviau skaityti knygose ir nusipirkau tokią MING daoizmą, kiekviena citatų iš dao religijos ar kultūros nežinau paaiškinimas....tačiau tokių knygų skaitymas reikalauja nusiteikimo ir atitinkamos nuotaikos...

Sprendžiu dilemą o jei nieko nedaryti tai kas tau iš tikrųjų reikia - sugriūtų kas nors ne...tačiau keičiu savo likimą ir pats esu kaltas ir atsakingas už savo likimą.
2004-07-08 23:33
mingas

***

If I¨ håd wing§
¬ I wöµld †öµ¢h †he finge®†ip§ öf ¢löµd§
¬ Ånd ¦glide ¦ön †he wind'§ b®eå†h.


If I håd wing§ ¦°'''
¬ I wöµld †å§†e @ ¢hµnk öf †he §µn
¬ ŧ hö† å§ peppe®ed ¢µ®®y.


If ¦I¦ håd wing§
¬ I wöµld £i§†en †ö †he
¬ ©löµd§ öf §heep bleå†
¬ †hå† g®åze ön †he blµe.


If I håd wing§
¬ I wöµld b®eå†he deep ånd §niff
¬ †he §¢en† öf ®åind®öp§.


If I håd wing§
¬ I wöµld gåze å† †he peöple
¬ Whö ¢ling ¨†ö †he e宆h'§ ¨¨ ¢¨®¨µ¨§¨†.


If I håd wing§
¬ I wöµld d®eam öf ¦¦¦
¬ §wimming †he de§e®†§
¬ Ånd wålking †he §eå§. ¨ ¶





¹²³Fly on the wings of love,
••·Fly, baby, fly··•







°°Jei pametei sparnus, galiu pasidalyti savais.
2004-07-07 08:49
mingas

***

Būk patenkintas tuo, ką turi; džiaukis tuo, kaip viskas yra. Kai suvoki, kad nieko netrūksta- visas pasaulis priklauso Tau.

Lao Tzu

Tiesiog pasilik centre, stebėdamas- tada pamiršk, kad esi ten.

Lao Tzu

Budistų išmintis apie gyvenimą šiame momente
Kiekvieną rytą mes gimstame iš naujo. Tai, ką darome šiandien- svarbiausia.

Išoriškai drąsus Žmogus išdrįsta numirti, Vidiniai drąsus- gyventi.

Lao Tzu

Praeitis -mirusi, o ateitis- negimusi. Tik dabartis yra gyva.

Protas yra sąmonė, kuri turi ribas. Mes iš prigimties esame beribiai ir tobuli. Vėliau apribojame save ir tampame protu.

"Tu jau turi vertingiausią vaistą, kuris Tave išgydys. Naudok jį."

Rumi

Visos jūsų kančios dėl to, kad trokštate to, ko negalima turėti. Nustokit geisti ir Jūs nekentėsite.

Jalaluddin Rumi


"Pasirodyk toks, koks esi.
Būk toks, koks pasirodai."

Sufizmas

Kai žmogus priverčia protą laikytis vienos minties, protas tampa tvirtas kaip uola ir energija užsikonservuoja.

Proto ir kūno sveikatos paslaptis yra –nei gedėti praeities, nei rūpintis ateitimi, nei tikėtis bėdų- tiesiog išmintingai ir nuoširdžiai gyventi dabartyje.

"Aš beldžiau- ir durys atsidarė, bet tuomet supratau, jog beldžiau iš vidaus"

Rumi

Vienas tikslus žodis, kurį išgirdęs žmogus tampa ramus, geriau negu tūkstantis betikslių.

Buddha

Tu sau esi didžiausia kliūtis- pamiršk save galų gale!

Kai protas neturi prie ko prikibti- jis tampa ramus.

Ieškantis logiškų Dievo įrodymų panašus į tą, kuris su lempa ieško saulės.

Neišmanantis žmogus sensta kaip jautis. Jo kūnas gali padidėti, bet supratimas-ne.

Esame kokie esame tik tai dėl savo minčių.
Savo mintimis kuriame savo pasaulį
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą