man irgi kaipo trūksta, tai sėdžiu bangoje jau kokią 9 valandą - kone kiaurą dieną. Pagaliau reikia turėti valios ir galvoti juk yra svarbiau, reikia nusiteikti, kad reikia daryti tai kas būtina o ne tuščiai sedėti, tačiau tas tuščias sedėjimas tai kažko užpildymas - tai greičiau nesuvokimas ir vienišumo pakeitimas veikla kurioje nereikia daug smegenų spaudai pelę.....paskaitai...
žodžiu internete yra visko radau ir apie skaistybę ir apie abortus ir netingėk tiek informacijos sukaupti. Beto tai ką randu internete lengviau skaityti knygose ir nusipirkau tokią MING daoizmą, kiekviena citatų iš dao religijos ar kultūros nežinau paaiškinimas....tačiau tokių knygų skaitymas reikalauja nusiteikimo ir atitinkamos nuotaikos...
Sprendžiu dilemą o jei nieko nedaryti tai kas tau iš tikrųjų reikia - sugriūtų kas nors ne...tačiau keičiu savo likimą ir pats esu kaltas ir atsakingas už savo likimą.


mingas
