Manoji Paslaptis - neturi būti niekam atskleidžiama, jos nereikia kitiems žinoti, man su ja gyventi yra ramiau ir saugiau, su ja aš žinau tikslą, kas esu ir ką ir dėl ko darau - ir ką neišvengiamai turiu nuveikti ko noriu - nebūtinai reikia turėti (norėti sveika, norėti galima),
ir apima aistros pliupsniai ir nežinau ką tada daryti
kartais gyvuliškų impulsų nežinau ką daryti, kur tą energiją padėti ir koncentruotai nukreipti tinkama linkme.
gyvenk nebūk kvailys, netingėk ir svarbiausia pataikyk į skylę (tarp praieties ir ateities), žinok tu iš tikrųjų esi ir tau reikia suvokti kas būtina, kad nereikia graužtis ko nenuveikei ir ką padarei, dėl sugriuvusių planų ir dėl neįveikiamų iliuzijų, reikia pataikyti į tą mažą
daugumai labai sunkiai pataikomą...


mingas
