Rašyk
Eilės (78298)
Fantastika (2285)
Esė (1541)
Proza (10855)
Vaikams (2686)
Slam (68)
English (1208)
Po polsku (347)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 5 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

2021-06-03 22:09
ONYX

Pasiryžimai

Šįryt važiuodamas išgirdau radijo horoskopų nuotrupas: liūtas, o ypač moterys, šią vasarą suras savo gyvenimo meilę. Mano ryžtas neatrašyti jai, dar labiau sustiprėjo. Tik kaip ištverti tą vasarą...
2021-04-18 17:32
ONYX

Plaukai ant krūtinės

Net ir protingiausias vyras niekada nepraleis progos pasigirti išgeriantis vienu buteliu dagiau už kitus. 
Kad ir kaip įtraukiančiai vyktų filosofiniai disputai, dešimtą sykį jau pasiilgsti lengvo flirto ir moters draugijos.
Kad ir koks civilizuotas jaustiesi viduje, bet niekšams ir banditams esti tik vienas įmanomas atkirtis, kurį jie supranta. Ir tam reikia būti visuomet pasirengus.

#hemingvejusdostojevskiskamiu
2021-04-16 22:41
ONYX

Retas atvejis*

Justo draugė buvo tokia negraži, jog kas kartą prieš juos susitinkant, vis pagalvodavau, kad tai viso labo atsitiktinis įspūdis, kad negražių moterų nėra, tik reikia mokėti įžvelgti privalumus esamų trūkumų akivaizdoje. Tačiau ir vėl ją išvydęs, negalėjau atsistebėti savo ankstesniais išvedžiojimais. „Reto negrožio moteris“ – žiauriai juokavome paauglystėje, bet jokia kita mintis nešaudavo, tuo tarpu mėginant bent kaip apibūdinti neapibūdinamą.

Vis tik, praėjus kuriam laikui, aš ir vėl pasimaudavau ant to paties kabliuko, niekaip neatsistebėdamas pasaulio gyventojų įvairove ir mano paties neišblėstančiu optimizmu. Tačiau patikinu jus – tai buvo išties ypatingo negrožio moteris.

*Don Chuano prakeiksmas

2020-12-24 16:56
ONYX

Bučioju virtuališkai

Su artėjančeis Kalėdais mėlėji Siasės ir Brolei mylimi jūs mana biauribės ir plunksnos ligonei!    )
2020-12-07 22:24
ONYX

Vincent Vega vs Colonel Kilgore

Užuodi tą kvapą?
Kokį dar kvapą?
Picos ble!
Nežinau, seni...
Taip dvokia tik pica išsinešimui.
Nu ir ką?
Supistas kartonas su kečupu!
2020-08-30 14:39
ONYX

džast tėl mi stori

Prozos konkursui pasibaigus, pasigedau tiesiog paprastų, įsimenančių, kažką paliekančių istorijų.
Deja, labiausiai įsiminė desperatiški bandymai praspjauti save.
Antra vertus, atradau keletą anksčiau nematytų ir gana įdomių savo žanruose atlikėjų.

Tai tiek savireziuminizacijos.
2020-08-30 01:21
ONYX

paprastuazinislitirtutrinimasi sisss....

džust tėl my story
2020-08-18 11:55
ONYX

Žodžio galia

Esu tokiu žodelių pasakęs moterims - turbūt, tą pačią akimirką atsižegnotumėt ir išbrauktumėt mane iš draugų sąrašo.
Tačiau nieko negaliu su tuo padaryti, visa bėda, kad joms tai patinka...
2020-04-09 16:36
ONYX

Kerėtojas

Svoloč jau ne pirmą kartą ateina ir mosteli iškvepinta nosinaite, tarsi koks džokeris iš Ziuskindo pasakos. Ir pasipila po tekstu žaigždelės, pasigirsta “uch” ir “ach”, ir kitokia beleberda…  Gerai bent šįsyk kerai tuojau išsivadėjo, ir staiga visiems atsivėrė akys.
2020-01-22 22:25
ONYX

Oi Rička, Rička

Vasarai baigiantis jis nutykojo mus rūkančius monolitkės laiptinėje.

– Stovit vietoj!  – iškošė pro dantis, nors jau laikė mus abu pasigavęs už dilbių.

Kurį laiką visi trys stovėjome tylėdami, o jis gniaužė mūsų liaunus riešus ir grožėjosi savo įtemptais bicepsais.

– Tai kuris čia kietas iš jūsų?  – paklausė, pagaliau atplėšęs žvilgsnį nuo savo pūpsančių raumenų.

Jau nutuokiau, kuris iš mudviejų vargšų bus pagrindinis plėšraus Ričkos patieklas. Prasidėjus atostogoms, turėjau kovą su tokiu biču pravarde Buivolas. Jis buvo geriausias Ričkos korešas ir dešnioji ranka. Nesu mušeika, ir pešdavausi tik prispyrus rimtam reikalui. Vis dėlto mokykloje tokie reikalai nutikdavo gana reguliariai. Kiek dabar pamenu, tai ir buvo būtent toks atvejis. Trumpiau tariant, grįžusiam iš sportinių stovyklų Ričkai, to mūšio baigtis niekaip negalėjo įtikti, ir jis, žinoma, nepraleido progos paaiškinti mums kieno miške kankorėžiai.

Stovėjome laiptinėje lyg priklijuoti, o Rička niūriai žaibavo į mus akimis. Paskui jis kažką grėsmingai kalbėjo, bet aš nei velnio negirdėjau, niekaip neįstengdamas susikaupti ir galvodamas tik apie tai, kaip čia mums pasibaigs. Tuomet Rička nutilo, pažvelgdamas į mane. Galvoje skambėjo tik keli paskutiniai jo žodžiai, ir aš kažką atsakiau, bet taip ne į temą, jog išgirdau savo draugelio gailų “ha-ha” labiau panašų į priešmirtinį atodūsį.

Staiga Rička kilstelėjo kelieną ir pataikė tiesiai ten, kur nei vienas nenorėtume gauti. Ir pačiu laiku, nes iš įtampos jau būčiau prikrovęs į kelnes. Mano draugelį pakirto kitas smūgis tiesiai į saulės rezginį. Mačiau kaip jis iš lėto susiriečia ir nuvirsta Ričkai po kojomis. O aš likau stovėti kaip stovėjęs. Koridoriaus prieblandoje nesimatė šalto prakaito išpylusio veidą, nei tamsių ratilų, kuriuos priešais save pamačiau labai ryškiai. Nežinau kas mane laikė ant kojų, galbūt kažkada girdėti tėvuko žodžiai, o gal skaityti Robino Hudo ir Vinetu nuotykiai, bet aš stovėjau lyg niekur nieko, retsykiais rimtai linktelėdamas į tai, ką man aiškino Rička. Po teisybei, nebūčiau jam atsakęs, kad ir labai norėdamas, man velniškai trūko oro, o visi garsai ir vaizdai liejosi į kažin kokį jovalą.

– ... Bet šiaip maladiec, - išgirdau po valandėlės, kai žodžių nuotrupos pamažu ėmė pasiekti mano sąmonę.  – Gerbiu, atstovėjai.

Jis aišku turėjo galvoje dvikovą su Buivolu. O tiesa buvo tokia: mes abu vienodai myžom prieš kovą ir abu vienodai nemokėjome muštis. Bet aš neturėjau ką prarasti, nes buvau metais ar dviem jaunesnis. Apsupti krūvos žioplių, mes ištisą pusvalandį kapojom vienas kitą. Galop, gerokai apsitalžę, pagal bendrą trisdešimties teisėjų sutarimą, išėjom lygiom. Bet iš tiesų tai buvo pergalė – ir visi tą suprato.

– Žodžiu, dabar taip, – pasakė man Rička, – prie jūsų daugiau niekas nebelenda!

Aš tylėjau nedrįsdamas prieštarauti. Šiaip jau Rička, kad ir priekvailis, bet iš esmės buvo paprastas, geraširdis bičas. Visa bėda, jog tuo metu bandė rėžti sparną aplink gražiausią kvartalo paną. Jo protas tiesiog nenešė kitokių merginimo būdų, jo viduje siautėjo testosteronas ir noras pasipuikuoti.

– Klausyk, – galiausiai pasakė Rička.  – Man atrodo mes su tavim viską išsiaiškinom?

Patraukiau pečiais. Tuomet jis puse jėgos stuktelėjo kumščiu man į krūtinę.

– Susirink nuo grindų tą mergaitę, – pasakė nueidamas, – dar peršals.

Kai jis pagaliau išsinešdino, matyt, patenkintas tokia gražia baigtimi, mano draugelis tuojau pašoko ant kojų, purtydamas nuo kelnių dulkes ir keikdamas Ričką visokių gyvūnų ir paukščių vardais.

Tuo tarpu aš nusverdėjau į švaresnį kampą, ir ten susmukau.

Ainanachui, ainanachui… – kartojau susirietęs prie sienos. - Šitaip blet užtaikė bybys...


1 2 3
[iš viso: 21]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą