Rašyk
Eilės (74269)
Fantastika (2201)
Esė (1498)
Proza (10537)
Vaikams (2511)
Slam (49)
English (1139)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 6 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

***

Puvau atėjęts du tūktstantits dvidetsimt pirmaits Dievo metaits.
Ir ats etsu.
Jūts – taip pat.
Pa*

***

Pratsau tia man vitsokių davatkų nenetsioti vitsokių patskalų ir nevaiktscioti tia pat mane vitsokiemts itskrypėliamts, taip! Nets manęts vitsai ir nėra, nets ir nepuvo tia niekada, nets ats itsėjęts pats pandemiją, arpa per pandemiją, arpa tsu pandemija, taip!

***

¿§ƷƸ‰‡‽‡ £ɷα †Ǫ µ. Џ(⌂

Tia yra mano pranetsimats tspaudai, nets puvo Animo atėjutsi ir vitsi vitsi, kurie eits pro tsalį ir

dar tsumanyts languts dauzti, pet jei ir pridauzyts kokių tstiklų, kad zinotų, kad vits tiek nieko nėra tia, nets nėra.
Aha, pa.
PRANETSIMATS TSPAUDAI, taip, aha:
Jeigu ką, tai ats nuo pat vatsarots pradziots nepetsiklonuoju. Taip taip, – vititkai. Vititkai vititkai ir net nepeplanuoju niekada. Ir tada tik todėl, kad its pareigots truputį, kaip patskutinį kartą, nets dar nepuvau tsutspėjęts vititkai itseiti kai tsulaukiau patsiūlymo pritsidalyvavime ir todėl pritsidalyvavęts, peto puvo vatsara ir pratsidėjutsi, ir vitsai taip netikėtai kaip vitsada ir tik todėl, taip, aha. O daugiau tai jau vitkats. Daugiau jau ats vititkai vititkai niekada nepepūtsiu kvailats. Pe to jau jokių pareigų, nets ats jau tseniai itsėjęts dapar tskaitotsi, aha, todėl vititkai laitsvats nuo jūtsų vitsų, taip. O laitsvi neturi vititkai jokių pareigų, vititkai vititkai. Ar kats vyktsta ar ne, nets vititkai. Ir vitsviena. Ir todėl tada man vititkai vitsviena kats tik tai vyktsta vitskats tia ir kats tik kalpina ar nekalpina kats, nets vititkai vitskats, ir neįdomu vititkai vitsai ir neperūpi, ir jei kats ir klonuojatsi panatsiai kaip ats anktsciau ar net vietoje manęts kats tsumano, ar net ką dar pritsidarinėja, pet ats pats tai jau ne, tikrai. Niekada ir todėl patakiau, kad zinotumėt, o jūts kaip norit, man vits tiek. Patakiau. Vitkats. Ir vititkai nepekartotsiu daugiau. Niekada. Aha. Nets tutsciats tia tik namukats vienats ir jits nekalpa, zinokit, kad nekalpa ir nėra, taip, pa.

***

Rugtsėjo pirmą Kitkits itsitsuko nuo mokyklots! Valio! Valio! Valio!!! Pataka! Vitsiemts pa!

***

Klimputits parėjo!

***

Jeigu kam ko reikėts, tai zinokit, kad ats etsu ant vitsų tsupykęts, tik ant tų, kurie ant manęts ne, tada ir ats ne, taip, pa.

***

Jei kats nezinojot, tai Kitkits yra panditats. Taip taip, paitsiai paitsuts panditats. Ats nekaltats, kad iki tsiol nezinojot, patyts kalti, nematot ir neatpazįtstat panditų tarputsavyje. Ir nereikia Kitkio zadinti, nereikia. Nereikia patakiau!! Tia jumts ne juokai. Panditats. Tikrats. Taip.

***

Mets tsu tetuku vitsiemts pavyzdyts!

***

Trinamieji, tstits nuo Kitkio! Man neįdomūts jūtsų plotsciukai, o uz tsliekiukų kankinimuts pūtsit patraukti paudziamojon atakomypėn, taip! Pu!


1 2 3 --- 6 --- 12 --- 18 --- 24 --- 30 --- 36 --- 42 --- 47
[iš viso: 465]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą