Rašyk
Eilės (80658)
Fantastika (2491)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 23 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter





2007-11-07 08:47
Tommis

Su pirmu sniegu visus!!!

Štai ir užklupo žiema, laikas į pietus traukt :-DDD
2007-10-24 09:49
Tommis

***

Vis dar aš myliu

Tai ko nekenčiu,
Tai ką darai tu,
Tai ko taip bijau,
Nes viskas esi tu

'Everything' (Anna Vissi, Nikos Karvelas)
2007-10-22 08:44
Tommis

***

Po kiekvienos nesėkmės pakilkime dar stipresni!
2007-10-19 08:46
Tommis

Kaip Tomutis angelėlius skaičiavo

Kaip patarė Genn, taip ir padariau - grįžau namolio, sočiai pavalgiau, atsiguliau į lovytę ir pradėjau angelėlius skaičiuot. Skaičiavau skaičiavau, skaičiavau skaičiavau, kol vienas jų sako:
- Eik geriau miegot, mažyli, vistiek mūsų visų nesuskaičiuosi.
2007-10-15 08:43
Tommis

***

Gyvenimas - ilga, sunki kova,
Bet pasikliaut manim gali,
Jei ištiks kada bėda -
Žinai, kur mane rasi.

'Let me live' (Queen)
2007-10-11 08:54
Tommis

***

Na štai. Atrodo eini eini eini keliu ir su kiekvienu žingsniu ima vis labiau kankinti abejonė ar šis kelias tikrai tavo. Belieka prisėst ant šalikelės akmens ir pamąstyt. Gal kokia auksinė ideja ateis... arba atskris koks vabalėlis ir duos gerą patarimą... Bet iš kur tu paimsi vabalėlį rudenį...
2007-10-09 08:59
Tommis

***

Štai dabar suprantu
Kaip tai panašu -
Būti arti beprotybės
Ir būti šalia tavęs.

"The closest thing to crazy' (Katie Melua/Mike Batt)
2007-09-27 08:53
Tommis

Štai ir atėjo tikras ruduo

Nuostabus metas bliuzui

Praskleidžiu debesis,
Prisėdu ant mėnulio,
Suskaičiuosiu žvaigždes
Pradėdamas nuo nulio...
2007-09-24 12:31
Tommis

Iliuzija (vertimas, todėl truputį nerimuotas)

Atveriu langus,
Kad įeitų naktis.
Tamsa ir vėjas
Man draugija puiki.

Orkestras žiogų
Groja liūdnas dainas,
Jos skirtos vienatvei
Man tai pats tas.

Lyg krentanti žvaigždė,
Lyg fejos magijos galia
Vėjas atnešė vizija apie tave -
Rožę, besiskleidžiančią delne.

Kaip gera tave jausti, mūza
Mano švelnių eilių,
Bet gyvenimas žiaurus yra -
Nėra smuiko čia garsų.

Atrodo, lyg laukau tave,
Esam šokio sukūryje,
Bet jau akimirka kita
Tu išnyksti neištarus net atia.

Gal buvo tai tik sapnas,
Bet širdis sako - tu tikra,
Tu gyveni manyje,
Aš skęstu tavyje.
2007-09-14 08:52
Tommis

***

Kai nebėra vilties
Pažvelki tiesai į akis
Ir pamatysi tu tada -
Didvyris glūdi tavyje.

M. Carey 'Hero'


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
[iš viso: 115]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą