Vis dar aš myliu
Tai ko nekenčiu,
Tai ką darai tu,
Tai ko taip bijau,
Nes viskas esi tu
'Everything' (Anna Vissi, Nikos Karvelas)
2007-10-30 00:20
as dabar taip jaučiuosi...:"(gal žinai,kaip pasveikti, ir kad ta būsena niekada negrįžtų?..
2007-10-25 20:36
Mylėti reiškia paleisti, suteikti, atiduoti, ir atsiduoti, reiškia neįpareigoti, viską ištverti ir išlikti. Meilė tai absoliutus atleidimas, ką reiškia, kad nėra isižeidimo. Tad linkiu pajusti šią meilę ir būti laimingam. Ar toks jubiliejinis 200 - asis komentaras tinka?
2007-10-24 09:56
Nežinau tokios Anna Brenndy, bet visos Anos tinka į kompaniją :-)
2007-10-24 09:53
Ir mylėk, nes mylėti yra verta.
Anna Brenndy :0)