Rašyk
Eilės (77987)
Fantastika (2288)
Esė (1544)
Proza (10891)
Vaikams (2694)
Slam (68)
English (1210)
Po polsku (354)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 14 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterKaip žinia, konkursas vietai lėktuve su manimi į Paryžių laimėti yra jau pasibaigęs. Tačiau kur buvęs, kur nebuvęs, atsirado naujas pretendentas ir pareiškė norįs (visgi), į šią iliuzijų ir patirčių kupiną kelionę.

Dar būtų galima išimties tvarka svarstyti šią kandidatūrą (nelabai garbingai pasielgiant jau atrinktos kandidatės atžvilgiu, kuri praėjo visus etapus laiku), tačiau verta prisimti, jog naujasis pretendentas dar konkursui neprasidėjus JAU buvo juodajame sąraše. Daug keičianti detalė.

Taigi.

O savaitė prabėgo šuoliais, leisdama pamiršti, jog lapkritis, jog šlapia ir šalta. To nė nepastebėjau. Žavus šiemet ruduo!


2010-11-13 20:16
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2010-11-18 14:51
Tommis
Toks jau esu - mėgstu sakyti tai kaip yra ar kaip galvoju, tai ir išsidaviau. Jau kadaise kalbėjom apie mano jausmus (ar kažką tokio), tad ir išsidaviau apie Paryžių. Bet iš kitos pusės aš nuolat keičiuosi ir visus negatyvumus gali pakeisti noras pamatyti kažką naujo. O kur dar smalsumas (nepamiršk mano katiniškos prigimties) :-)
Dėl organizuotumo tai sunku pasakyt. Na lyg ir moku ir pats sau keliones susiorganizuot :-) O inkštimas telieka cūcikams :-)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-11-17 12:54
Erato
bandyk:D
Konkurso pagrindinė sąlyga (deja) yra labai norėti ten važiuoti (et, reikėjo neišsiduoti, kad jis nefigūruoja tavo lankytinų vietų sąraše) :-)

Tačiau antra sąlyga: pretendentas turi būti organizuotas ir nelinkęs į inkštimą nesėkmės ar nesusipratimo atveju :D

Čia rimtai. Yra laiko iki pavasario :D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-11-16 08:59
Tommis
O gal dar man sugalvot dalyvaut konkurse, nors jis ir baigėsi? Dar netyčia laimėčiau, kadangi man sekasi daryti tai ką darau spontaniškai. Ir dar jei pamatyčiau Paryžių, kuris nelabai ir figūruoja mano "lankytinų vietų sąraše", tai iš vis būtų geras :-D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą