Rašyk
Eilės (77987)
Fantastika (2288)
Esė (1544)
Proza (10891)
Vaikams (2694)
Slam (68)
English (1210)
Po polsku (354)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 15 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterAsmenims iki 25-erių metų Paryžiuje kompensuojamas įėjimas į muziejus. Iš dalies ir dėl to taip suskubau dar iki vasaro aplankyti ville de l'amour.
Visgi nuoširdžiai sudvejojusi, ar bilietas į Luvrą irgi nekainuos (mat šiame muziejuje žadu praleisti minimum dvi dienas), naršau internete ieškodama atsakymo.

Juokingiausia, kad artimos aplinkos žmonės, išgirdę šią mano džiugią žinią, skeptiškai atitarė: gal ir kompensuoja kokius pašto ženkliukų muziejus, arba maždaug tokius, kaip Kauno Karo muziejus, bet į Luvrą nesitikėk :D Juokiausi.

Optimizmas trykšta lygiu ritmu su rudenio lietum, šypsena neapleidžia net ir niūriausią dieną. Tikiuosi iki pavasario nesudils akiniai vasaros spalvos stiklais...


2010-11-05 17:23
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2010-11-06 15:46
jamais_vue
Taip taip :) Bet yra ir muziejų, į kuriuos nekompensuoja. O Luvras, žinok, vargina. Na, jei ten ketini praleisti pilnas dvi dienas (minimum). Man kur kas labiau imponuoja Orsay muziejus (na, čia ir dėl meninio skonio labai priklauso, aišku). Bet Luvras, aišku, padaro didelį įspūdį. Visokios antikos skulptūros ir t.t.
Beje, yra dvi dienos per savaitę (jei neklystu, trečiadienis ir penktadienis, kai Luvras dirba iki vėlaus vakaro, tai labai verta tuo pasinaudoti, nes mažiau žmonių ir šiaip jaukiau :).
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-11-05 17:31
Erato
Cha cha:D

"Free admission to the Louvre museum. Admission to the permanent collections is free for 18-25 year-old residents of the EU, Iceland, Norway, and Liechtenstein (on presentation of ID)."
http://www.louvre.fr/llv/jeunes/alaune.jsp
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą