šumero laivas lekia smėlio jūrom,
dangui nasrai mėnulio geltonuoja,
iš jųjų byra smėlis, kraštą semia
šis tvanas smėlio prieštvaninis;
šumero laivas gelbsti liesą kūną,
vandens ąsotį, kekšės statulėlę,
dantiraščio plytelių krūvą šokoladinę;
nasrai mėnulio smėlio jūrom vemia,
geltonas rūkas kloja horizontą;
dar neįvardinta viršūnė Ararato,
balandis niekad nenuskins šakelės,
šakelė niekad nenukris ant smėlio,
šumero laivas neišplauks į niekur,
ir pasmerkimo pranašystė išsipildys
su plytele dantiraščio pražuvus,
iš molio formos grįžusi į smėlį
kaip grįžta kaukolė, ranka ar rūmas,
tik žodžiui nebėra kur grįžti
praradus matmenis materialumo_ _ _
_ _ _šumero laivas neplaukė šiom jūrom,
aš niekad nerašiau eilėraščių –nesruvo
nasrais mėnulio smėlio tvanas;
kur buvo smėlis –liko smėlis,
nepavaldus jis pabaigai ir pradžiai –
beribis epas užrašytas vėjo
kalba kurios mes niekad neiškasim
2007-07-09 17:36
:)Nea, liežuvį galandu į peilį, nes tik taip pasiekiu tinkamo rezultato.., oj moterie, jaučiu, kad dėl tavęs toj užsimanysiu pjautis venas - koks tavo vardas ir kas tu esi..ši naktis per šviesi..jei tu išsirinktum mane tikrai nesuklystum, nes tu moteris, kurios aš šią naktį geidžiu - koks tavo vardas ir kas tu esi..prieš mano akis taurė vyno ir smilkstantis dūmas, aš drebančiais pirštais aukso monetom žaidžiu...koks tavo vardas ir kas tu esi, mano dienos per tamsios, ši naktis per šviesi...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2007-07-09 17:31
A, tai į jį ir liežuvėlį galandi?:D
2007-07-09 17:29
:)Turėjau kišenėje, daugkartinio naudojimo, tik krauj..a..e..nešvarumus tik nuplauni ir vėl apyvarton:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2007-07-09 17:27
Tai kur ten jūrų platybėse akmenėlį suradai, kapitone?:D
2007-07-09 17:25
:)Ištašinau:DDDDDDDDDD
2007-07-09 17:22
Akmeny neištašyta:D
2007-07-09 17:15
:)Nu ir kas jau čia taip nučiuožė a??? Ką jau čia Džekutis taip primušė ir pritvatino??Ar jis žadėjo su jumis miegoti? -Ne:DDD
Ar jis žadėjo jums vaikus užtaisyti? - ne:DDD
Ar jis žadėjo.. -ai, nu užteks, einu kojas nusiplaut ir į lovytę, apsikakinkit kniūpšti:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD*
2007-07-09 17:12
Do pory do vremia, kol nepajus, kad nučiuožė nuo Ararato kalno
2007-07-09 16:47
:)Ot gerai, nors viena nepyksta ant Džekučio:DDD
2007-07-09 16:14
Genn, tavo komentarai visada man pakelia nuotaiką :) Taip ir toliau!