Pradžia
Rašyk
Knygos
Rašytojai
Tekstai
Dienoraščiai
Įvykiai
Diskusijos
Rašyk
Eilės
(80657)
Fantastika
(2489)
Scenarijai
(672)
Esė
(1645)
Proza
(11223)
Šiukšlių Dėžė
(22582)
Vaikams
(2769)
Slam
(92)
English
(1223)
По-русски
(1705)
Po polsku
(384)
Konkursas
(27)
Paraštės Metai
(76)
Iš viso:
125523
Naujas kūrinys
Čia galite publikuoti savo naują kūrinį.
Vartotojams
Jūs esate:
svečias
Dabar naršo:
21 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Kita
Apie rašyk
Pagalba
Naujienos
Autoriai
(13385)
Rašytojai
Apklausos
Fotogalerija
Mūšiai
Nuorodos
Dienoraštis
»
Teta_Santa
»
***
Teta_Santa
3
Patiko!
...va, imsiu ir nusišypsosiu.
Juk nieko nekainuoja...
2012-11-28 08:22
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Blogas komentaras
Rodyti?
2012-11-29 22:20
ieva3003
Nesupratau. Jei nieko nekainuoja, tai kam tada šypsotis?
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2012-11-28 16:39
sf
Patiko:)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2012-11-28 16:33
Ana su pynėse
:)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2012-11-28 12:54
Daineko
o kur ta šypsena?
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2012-11-28 10:03
KARALIENĖ ANNA
Kiemo generolas
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Meniu
Naujausi
Papildyti
Apie autorių
Autoriaus dienoraštis
RSS