Rašyk
Eilės (72781)
Fantastika (2185)
Esė (1501)
Proza (10274)
Vaikams (2487)
Slam (49)
English (1097)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 33 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Luigi Ballerini

Luigi Ballerini gimė 1940 metais Milane.

Apdovanojimus pelnęs italų poetas, eseistas, vertėjas Luigi Ballerini šiuo metu gyvena Niujorke ir Los Andžele. Kalifornijos universitete (Los Andželas) dėstė šiuolaikinę ir šiuolaikinę italų literatūrą. Į italų kalbą išvertė keletą amerikiečių autorių knygų, įskaitant Hermaną Melvilį, Henrį Jamesą, Williamą Carlosą Williamsą, Jamesą Baldwiną ir Kurtą Vonegutą. 

Luigi Ballerini prisidėjo prie „ Gastronomica“ ir Italijos televizijos programų „ Il gambero rosso“. Jis yra „Cum grano salis“ knygų, skirtų istorinei gastronomijai, serijos, kurią Milane išleido Guido Tommasi Editore. Rašytojas kuravo šiuolaikinio italų meno parodas, įskaitant vizualųjį italų kalbų rašymą Italijoje (Niujorkas, Fincho muziejus ir Torinas , „ Galleria civica d\\\\\\'arte moderna“ , 1973 m.)

 Luigi Ballerini už savo poeziją yra gavęs keletą apdovanojimų, įskaitant: „Feronia“ premiją už poeziją už „ Che oror lorient“ , „Premio Brancati“ už Cefaloniją (2000 m.) Ir visai neseniai „Premio Tassoni“ apdovanojimą už „Viso gyvenimo nuopelnus“, (2018 m.).

  
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą