Rašyk
Eilės (80659)
Fantastika (2492)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 16 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Mes nerakinam savo patalpų,
Bet jaučiamės aklai teisėti.
Ir, nors į mažumą telpu,
Aš niekad nepaliauju sėti.

O tu nupjauk, kada rasa nukris
Ant pievomis žaizdotų kojų.
Aš nakčiai praveriu duris
Ir savo sąžinę užkloju.

Nesistebėk - juk šitaip paprasčiau
Išsemti tėkmę nemigos ir miego.
„Kas tikra čia?“ paklausi dar, tačiau
Žinai atsakymą iš anksto: „Nieko“.
2006-09-15 20:12
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 16 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2007-08-05 12:29
ŽEMAITUKĖ
Ir, nors į mažumą telpu,
Aš niekad nepaliauju sėti.
Aš nakčiai praveriu duris
Ir savo sąžinę užkloju.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2007-02-18 08:32
Ultravioletinis Mi zguudbaiiiii
27
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-09-16 01:19
linkesdometis
Širdies nesurakino beskaitant, bet man patiko forma, rimas ir skaitant atrodė, jog kalbėjimas prasmingas.
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-09-15 23:01
Aliotas
Sąžinė...viso eiliaus gyvybė.Vainiaus žodžiais pabaigoje...,,viskas".Patiko.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-09-15 21:07
Žėrutis
... ir kojos žaizdotos , ir nuospaudos ir mazoliai visokie irgi labai tikra :'(
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-09-15 21:07
Žėrutis
nu vat labai teisingai - iliuzija viskas, nieko tikro, tik tas žvirblis rankoj...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2006-09-15 20:33
Kirvoboica
3+
miglotu tokio kūriuko nepavadinsi.
:)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-09-15 20:15
Cano
Visai neblogai, patiko pievomis žaizdotos kojos:), duodu keturis:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2006-09-15 20:15
nes Margarita
4,
man patiko paprastumas ir gaivumas,
man priminė senovės artojus :)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą