Rašyk
Eilės (80659)
Fantastika (2492)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 15 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Ir ta ramybė blizga ypač dailiai,
tu pats kiekvieną dulkę nuvalei,
ir švarai lyg melodijai žvaliai
prisiminimai tinka lyg kokteiliai.

Tuoj viens po kito nuotraukoj sukrus
šokėjai ir kortuotojai apsukrūs,
kavoj ištirps lyg išsigandęs cukrus,
ir blykstels noras toks keistai vikrus.

Ir krebžtels prieblanda nušiurus,
čia likusi po kažkokios aušros,
o gal saulėlydžio… ir ašaros
lietus toli už lango lyg už jūros.

Bus nesvarbu, kad viską jau turi
ir kas kam paskutinį žodį tarė,
nes kiekviena akimirka – notarė,
ir kiekviena pilna taurė tauri.

Ramybė, nuotrauka ir geismas – na tai
ar toks turėjimas vis tiek ne tai,
ko turi nuolat mokytis daiktai,
o aukštos taurės – puikūs mecenatai.
2006-08-30 10:14
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 20 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-31 19:46
Veidrodis
Tik T R Y S :P
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-30 18:46
Voina paskutinis mohikanas
Lengvai,meistriškai lengvai parašytas darbas...palaikau tokius.P E N K I  i
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-30 17:15
agricola
5+
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-30 15:23
qvo
qvo
man teko vaikytis cukrų, kaip jis išsigando, kaip išsigando... Matei tą akimirką, suprantu
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-30 14:04
Vyn
Vyn
Viens iš šiandienos geresnių. 4.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-30 12:21
marie clare
butu labai gerai jei ne tie ai ai os os...bet cia tik man...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-30 11:33
Žillis
5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-30 11:18
nes Margarita
imuosi sau, 5
labai gaivus ir šiltas - super
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-30 11:14
Irna Labokė
techniškai laibai tvarkingas eilėraštis – neprikibsi:))) O turinys, man rodos, pasidavė už rankutės vedamas :))) Bet vis tiek labai puiku! Skambėjimo profesionalumas paperka .
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-30 10:57
A Puokas
"Ir kiekviena pilna taurė tauri" !
Bravo.
paskutinis stulpelis, mano apvalia galva, susivėlė prasminiu ir ritmo (dėl "na tai" - norisi akcentuoti paskutinį žodį, ale netinka pagal ritmą, dėl ko springtelėjau). Tik dėl to 4.

Visada Jūsų,

A.Puokas
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-30 10:47
Vyn
Vyn
4+
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-30 10:28
masaraksh
gražu 4
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-30 10:24
Awtorius
Bl... kas per diena - vien šedevrai :)
Pastabėlė: galima būtų "Ramybė, nuotrauka ir geismas – na tai" keisti į "Ramybė, nuotrauka ir geismas natai" (muzikinei)  - geriau skambėtų :)
Bet visvien 5-
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą