čepsėdamas rūgteliu
pernykštėm
vasarojaus pagirių skylėm
kaktoje
glostau liežuviu
kaimo moterėlių šlaunis
išpučiu
rauginto pieno likučius
skystai
nuteka per apatinių skyles
ant pėdos
ištrinu žmoną
vaikus
nereikia gyventi
nereikia
hmm...siaip...man nelebai fainas...toks vulgarus...gal nuotaika mano tokia...tai siuo metu man toks eilerastis tarodo neskanus...labai kartus, rugstus, surus...