Rašyk
Eilės (80659)
Fantastika (2492)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 29 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Išsaugojau vėją ir plaukus ir sielą
Bet ... nieko nereikia, jei tu išeini
O jei pasiliktum? Turbūt išprotėčiau
Bet tu mano laimės pakęst negali

Išguitas ansamblis, kuriam dirigavom
Dabar užsilipęs ant stogo – jie pyksta
Kodėl šitiek delsėm, kodėl juos apgavom ...
Ir kaip sau patiems mums meluoti pavyksta

Ansamblis nekaltas – tai žvilgsniai – jie slidūs
Mes laukiame dėmesio jį trypdami
Mes: pykstantys, žiaurūs, sutrikę, pavydūs
Mes: naivūs, ištvirkę, akli, svetimi

Kvailoki praeiviai – jie tiki – neverta
Jie nieko nežino, jų meilė tuščia
Jie skaitė knygas, kiek žurnalų pavartė
Jie mano, kad paprasta būti gražia

Aš perspėsiu žmones – neplokit, palaukit
Tai mano likimas ir grožis ne jūsų
Per tūkstantį žingsnių atgal pasitraukit
Aš noriu tylos, net jei tyliai pražūsiu


(rašyk savo pradžią, užbraukdamas viską)
2006-08-23 22:12
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 10 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-24 20:56
Piggy
paskutinis posmas patiko
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-24 10:03
nes Margarita
yra gerų vietų:
"Ansamblis nekaltas – tai žvilgsniai – jie slidūs", "Aš perspėsiu žmones – neplokit, palaukit/Tai mano likimas ir grožis ne jūsų".
pirmas ir antras posmas labai silpni, neužkabino nei kiek..
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-23 22:24
Kunigaikštis Vizbezda
o čia ne Normanui skiriama? :/

ne kas, oij ne kas.
nesenstu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-23 22:19
akmenuota
senstu aš... darausi sentimentalus..
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą