2006-07-17 19:49
Žinai, nuostabu... daugiau nieko negaliu pasakyti. Į mėgstamiausius:)
2006-07-16 21:04
Sutinku su Albinu...
2006-07-15 12:36
laabai patiko
2006-07-13 15:50
nelabai supratau tų sfinsų atsiradimo, bet nuotaika - tinkama
2006-07-12 08:16
išties nuostabu, kaip aš šioje svetainėje pasigendu geros klasikinės eilėdaros!
be abejonės 5
2006-07-12 06:17
pramiegojau premjerą...bet patikėk nuostabiai, iš širdies eilutės gimė,pasiimu:) 5+
2006-07-11 21:04
va-geras...
moki eiliuoti------
2006-07-10 19:16
Esi talentinga poetė, skaičiau visus tavo eilėraščius. Patiko.
2006-07-09 12:57
ir dar- trečiam ir paskutinio posmo pirmoje eilutėje atsisakyčiau daugtaškių.
2006-07-09 12:56
kai taip karštą- nuostabi atgaiva šitas tekstas. na ir kas kad vietom pastringa.
imu.
4.
2006-07-05 21:13
Puikus,pasiimu sau;)
2006-07-04 23:34
*priežasčių:)))
2006-07-04 23:34
Labai mielas , gražus ir skambus. Nėra priežaščių, dėl kurių vertinčiau žemiau negu 5.
2006-07-03 20:18
labai šaunu..gaila, kad negaliu balsuoti, na bet plazdančioj širdelėj skiriu penkis
2006-06-30 20:57
patiko... įdomiai.
2006-06-30 19:20
Patyliukais eini link pimo brūkšniuko.
2006-06-30 10:26
kai taip klausia jau nasvarbu...
2006-06-30 09:41
grakštus:)