2006-03-14 17:26
Gulu prieš šitą vyrą net in karstą,
Ano poezija kaip neapkarsta, dar ir tuos vijoklius varsta.
2006-03-13 22:06
geras. labai subtiliai tu sugebi :) humoras, smaiksti poetika ir gi prasminga.
o del pinigines... perskaitysi mano recenzija, ir isnyks voratinkliai :)
2006-03-13 22:00
Tvirtai juziškas:)
2006-03-13 14:01
Iš pradžių skaičiau taip akis primerkus, lyg ir nelabai įskaityčiau, kas čia brūkštelta, vėliau vis aiškiau aiškiau pradėjau darytis, jau ir kai kuriuos žodžius atpažinau. o dabar va skaitau trečią kartą ir man jau beveik labai patinka. ypač antroji kūrinio dalis. pasižiūri ir nusišypsai. nežiūri, bet vis tiek šypsais. taip ir pasiliksiu šypsodamasi ;]
2006-03-11 15:16
gražus žaidimas, linksmas ir liūdnas, gražiai įpynei tas pažįstamas frazes :)
2006-03-11 11:43
lai nieko nelieka:)
Pagaliau sulaukėm:)
2006-03-11 10:45
Labai patiko.geras ritmas/rimas/stiprus minites užtaisas...kaip ir visų tamstos kūrinių:)
2006-03-11 09:53
Šitas apaugęs dar dnr'e patiko:)
Darau išvada - tėvas mėgo alų:)
2006-03-10 23:11
Susėmiau.
Labai.
2006-03-10 22:37
Gėris visiskas! patiko labai :)
2006-03-10 21:38
Vau, kaip susidainavo ! O tekstą arčiau priglausiu...
2006-03-10 20:49
kad taip galėčiau iš savęs, iš „aplinkui“ pasišaipyti:-) Geras! Tiks meninio skaitymo konkursui! Tu, Juze, kietas!
2006-03-10 20:38
klasikos variacijos;)
2006-03-10 19:09
man tik liuks
2006-03-10 19:04
labai...