Rašyk
Eilės (80657)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 208 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Varnėnai žviegia delčia
Simbolika girgžda, žviegia
teptukas ir muzika dar
prabėgom lyg uoslę pasiekia

virintas šaltas vanduo.
Pusamžė žvakė. Lyg žaros
Moja liežuviu svariu
Negandų kupinos pėdos - - -

Užkrinta blakstienos svariai.
Tebegroja ragenų sąmonė
Kylam. Į Dangų?
Ramiai.
Tegul ataušta vėjai.
2005-07-04 22:27
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 23 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2005-07-17 18:34
gulbinas
būtų geresnis be žodžių pasikartojimo.
bet jei be to negali išsiversti-priimu tokį,koks yra...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-07-15 10:11
Kirvoboica
Ramybė reikalas šventas. Net ir negandom apnikus. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-07-08 12:23
Ievų Pūga
"žviegia teptukas" kaip baltom blakstienom paršiukas ;-) Gal per aštriai ši vieta.
Svariu, svariai.
Jei nori patarimo, tai nenaudok tų pačių žodeliukų, nes tai sekluma poezijoje.
Gerai užrietei paskutinį sakinuką ;-)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-07-07 15:15
Fosilija
Jei atvirai: zviegia ir pasiekia nederetu rimuoti,taip pat netinka svariai ir svariu du kartus .Siaip patiko toks pretenzingas eiliukas,reiktu dar isdirbt iki galo(paslifuoti) Duosiu 4-turis avansu ;-)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-07-04 23:16
išdaužysiu langus
man visi trys stulpeliai idomus, bet visi skirtingi, i viena niekaip nesusipina.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-07-04 22:56
Mahila
visai patiko:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-07-04 22:47
RS
RS
Ramiai čia, kaip pavėsy
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-07-04 22:34
Narcissa
Geras :) pabaiga patiko
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-07-04 22:34
Evunia Val Niente
labai įdomi tavo kūryba
laikaisi "auksinio vidurio" taisyklės
t.y. tavo eilų pati geriausia iškalbingiausia dalys yra viduriukas:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą