2005-06-29 21:34
viskas, mane tuoj ims kuo nors įtarti :)
nugi baisu. nežinau ką daryt, negaliu neduot 5.
2005-05-04 20:26
pavadinimas nuostabus ir labai tinkamas. vėlgi norėčiau daugiau pasakyt, bet nusišnekėčiau :)
2005-03-17 21:46
jo papurena zmogai upeles tinklais ir elektrom:)
2005-03-17 11:01
..na ok prisipazinsiu dar tokios mintys kilo:
zmogus ir gamta; kazkokia buitis ir gamta; zmogaus atsiskyrimas nuo gamtos; prarastas dvasingumas :>
nzn.. nū jusu visi simboliai man tokias ir panasias mintis sukelia ;]
idomu butu susinoti ar as ce jau persifantazavau..
aisku istikro zinoma kad kiekvienas gali izvelgti tokiu dalyku, kokiu autorius net negalvojo susieti su kuriniu..
tai vat..
2005-03-16 12:58
uuu ugnia..
..tiesa pasakius sunkokai skaitesi.. bet daugiau kartu paskaicius visai pradeda ridentis.. :)
gan sklandziai ir taip suderintai, vercia pagalvot
..nors vistiek dar daug kas neaisku
bet todel ir ydomu.. nepopsiskai ;)
neeiline ir nelengva mintis..
mano akimis svieciasi kad cia toks pusiau socealinis kontekstas ar kaip? :)
net del pirmos eilutes antro zodzio sudvejojau..
butu idomu jei autore papasakotu biski apie minti jei nesunku ;>
..bet siaip... idomu.. tikrai tokie ivairus vaizdai pradeda plaukioti perskaicius..
2005-03-16 12:24
Viešpatie, kiek gleivių!
Nors gal ir gerai :))
2005-03-15 17:07
gyvas toks, tavo vanduo:)
2005-03-12 18:07
melanchliskas. itraukiantis. idomus
2005-03-12 17:56
avangardiskas..bet cia tik mano nuomone
2005-03-10 10:22
Plaukimas kartais padeda, bet tik pries srove...
2005-03-09 20:40
sunkiai skaitomas..bet skamba idomiai.
2005-03-09 18:53
zavus... :)
2005-03-09 16:25
...nepasiklysk...žmonių upėje...
2005-03-08 20:00
keistas, savotiškas. patiko- Juk gruntinis vaduo neglosti čiaupo"
2005-03-08 18:18
Patiko.. truputį avangardiškas :) patiko kad krantas yra žuvies išsvajotas.. gražus pastebėjimas :)
2005-06-29 21:34
viskas, mane tuoj ims kuo nors įtarti :)
nugi baisu. nežinau ką daryt, negaliu neduot 5.
2005-05-04 20:26
pavadinimas nuostabus ir labai tinkamas. vėlgi norėčiau daugiau pasakyt, bet nusišnekėčiau :)
2005-03-17 21:46
jo papurena zmogai upeles tinklais ir elektrom:)
2005-03-17 11:01
..na ok prisipazinsiu dar tokios mintys kilo:
zmogus ir gamta; kazkokia buitis ir gamta; zmogaus atsiskyrimas nuo gamtos; prarastas dvasingumas :>
nzn.. nū jusu visi simboliai man tokias ir panasias mintis sukelia ;]
idomu butu susinoti ar as ce jau persifantazavau..
aisku istikro zinoma kad kiekvienas gali izvelgti tokiu dalyku, kokiu autorius net negalvojo susieti su kuriniu..
tai vat..
2005-03-16 12:58
uuu ugnia..
..tiesa pasakius sunkokai skaitesi.. bet daugiau kartu paskaicius visai pradeda ridentis.. :)
gan sklandziai ir taip suderintai, vercia pagalvot
..nors vistiek dar daug kas neaisku
bet todel ir ydomu.. nepopsiskai ;)
neeiline ir nelengva mintis..
mano akimis svieciasi kad cia toks pusiau socealinis kontekstas ar kaip? :)
net del pirmos eilutes antro zodzio sudvejojau..
butu idomu jei autore papasakotu biski apie minti jei nesunku ;>
..bet siaip... idomu.. tikrai tokie ivairus vaizdai pradeda plaukioti perskaicius..