Rašyk
Eilės (80663)
Fantastika (2494)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 13 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Kas dūžtantį
vienišą aukso voratinklį,
besileidžiantį vakarų kryptimi,
Tu padedi man didelėmis,
iš proto einančiomis akimis
regėti vėjo tolimuose soduose
amžino keistumo
viziją.

Graudinanti poezijos gija
senomis sausomis šakomis
sukabina širdį.
Plėnimis.
Lyg nageliais,
taip skausmingai ir ryškiai pilkai.
Palikai --

Kaip skara, nuo obels nukabinta, apsigaubiu
vakaru.
Slepiuosi.
Klausimais atakuoja tyla --

Aš pažinau karalių Tavyje.
Palikęs karalystę vėjui,
Tu užgesai. Liepsnoti liko
Žemė --

Ugnies pasimetę liežuviai
karštligiškai bando įveikti nusidriekusį krioklį
tarp rytų ir vakarų horizontų...
Neprigesę alsuodami
skęsta.
Taip,
kaip ir aš
Tavyje
paskendau --
2005-02-22 17:13
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 17 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2005-06-29 21:35
H H
H H
mačernis :) gražuma.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-03-18 15:58
Iglu
oi.. tiesos pajutau. tikros.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-03-14 12:30
gulbinas
...daug ugnies.
Šilta...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-03-05 10:08
Hipis
mhm, šis tai šaunus ;) vertas adresato.. jaučiasi ta pati liūdna ir jau gerai pažįstama nuotaika
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-03-03 21:13
va va va
sunkiasvoris eiliukas. nors yra tie bruožai, kurie man patinka - netradiciškumas, natūralumas, sklandumas [pakankamas;)]. nors pabaiga šiek tiek nuvylė:) galėjai ir geriau;) bet esmė - gerai;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-03-02 15:13
dgd
dgd
:D o mano vardo ir pavardės raidės pirmos V.M. :D jauciuosi lyg man sitas eilėraštis.. :)) juokauju.. ;)
Patiko tylanti forma ir fonetika eiliaus paskutinės strofos. :) taip lyg iš tikro skestum.. tyliai. gražu labai:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-26 20:58
majakas_
gra=u
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-24 17:47
Menelajas
"Tu padedi man didelėmis,
iš proto einančiomis akimis"
:)Pirmos dvi strofos labiausiai patiko:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-24 15:31
M0NTĖ
Labai myliu V.M....
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-23 21:29
Juodis
Šaunuolė
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-22 19:50
Vėjūnė Vėjūnytė
vaizdinai gražūs ir ryškūs, ir  sutinku su Raa.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-22 19:46
Himere
Sveika:)
Priešpaskutinis posmas man pasako beveik visą eilėraštį. Erdvė, vienas valdovas ir staigi tamsa iš vienos pusės.
...O žinai, tikrai gražu :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-22 18:25
Menaka
turbut bandei atskleisti savo jausmus, kuriuos sukelia V.M. eiles:) Pataikiau?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-22 18:14
Uugnia
Menaka:) tai tikrai eilėraštis, skirtas V. M.
mano padėka ir pagarba jam.
jeigu žinai šitą frazę, o eilėraščio nesupratai, tikrai keista, bet gal tada čia jau ir mano kaltė. et..
:)
kriu, kriu:P
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-22 18:07
Menaka
na jei tai nera eilerastis, skirtas vienam zymiam poetui, tai uz fraze "As pazinau karaliu Tavyje" galima ir supykti:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-22 17:21
neegzistuojantis
O štai ir didžiosios kritikės kūryba, ir ką ? - nieko ypatingo, kaip ir beveik visi šioj svetainėj stengiesi sukurt kažką ,,unreal'', bet tie pusiau simboliniai žodžiai skamba net kvailai. Pačios metaforos nuvalkiotos, alsuoja, skęsta, dega ir pan. nieko gero.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-22 17:16
Raa
Raa
jaučiasi, kad tikrai didingas darbas - tiek liko perskaičius kūrinį. puikiai suteikiama foninė nuotaika. deja, apie mintį kalbėt negaliu, nes ne kažin ką supratau :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-06-29 21:35
H H
H H
mačernis :) gražuma.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-03-18 15:58
Iglu
oi.. tiesos pajutau. tikros.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-03-14 12:30
gulbinas
...daug ugnies.
Šilta...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą