Kas dūžtantį
vienišą aukso voratinklį,
besileidžiantį vakarų kryptimi,
Tu padedi man didelėmis,
iš proto einančiomis akimis
regėti vėjo tolimuose soduose
amžino keistumo
viziją.
Graudinanti poezijos gija
senomis sausomis šakomis
sukabina širdį.
Plėnimis.
Lyg nageliais,
taip skausmingai ir ryškiai pilkai.
Palikai --
Kaip skara, nuo obels nukabinta, apsigaubiu
vakaru.
Slepiuosi.
Klausimais atakuoja tyla --
Aš pažinau karalių Tavyje.
Palikęs karalystę vėjui,
Tu užgesai. Liepsnoti liko
Žemė --
Ugnies pasimetę liežuviai
karštligiškai bando įveikti nusidriekusį krioklį
tarp rytų ir vakarų horizontų...
Neprigesę alsuodami
skęsta.
Taip,
kaip ir aš
Tavyje
paskendau --
sunkiasvoris eiliukas. nors yra tie bruožai, kurie man patinka - netradiciškumas, natūralumas, sklandumas [pakankamas;)]. nors pabaiga šiek tiek nuvylė:) galėjai ir geriau;) bet esmė - gerai;)
:D o mano vardo ir pavardės raidės pirmos V.M. :D jauciuosi lyg man sitas eilėraštis.. :)) juokauju.. ;)
Patiko tylanti forma ir fonetika eiliaus paskutinės strofos. :) taip lyg iš tikro skestum.. tyliai. gražu labai:)
Menaka:) tai tikrai eilėraštis, skirtas V. M.
mano padėka ir pagarba jam.
jeigu žinai šitą frazę, o eilėraščio nesupratai, tikrai keista, bet gal tada čia jau ir mano kaltė. et..
:)
kriu, kriu:P
O štai ir didžiosios kritikės kūryba, ir ką ? - nieko ypatingo, kaip ir beveik visi šioj svetainėj stengiesi sukurt kažką ,,unreal'', bet tie pusiau simboliniai žodžiai skamba net kvailai. Pačios metaforos nuvalkiotos, alsuoja, skęsta, dega ir pan. nieko gero.
jaučiasi, kad tikrai didingas darbas - tiek liko perskaičius kūrinį. puikiai suteikiama foninė nuotaika. deja, apie mintį kalbėt negaliu, nes ne kažin ką supratau :)