o jūs visi man
ir aš jums visiems
jau va čia
galima, įsikibsiu
į balkono
turėklus?
galima, nepataikysiu?
ir jūs visi man
ir aš jums visiems
dar tiek ir tiek
galima, apsiverksiu
prie vyro,
kuris mane myli?
galima, ir aš jį?
jau jūs visi mane
ir aš jus visus
taip ir kitaip
galima, išsirėksiu
ant moters,
kuri mane gimdė?
o galima, man gimdyt?
jau mes visi čia
ir jie visi ten
tik tam, kad
visi
galima, jūs visi likit
supratę, išmokę
protingi?
galima, aš viena ir kvaila?
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai.
Plačiau...
2005-01-22 15:27
3. Už originalumą :)
2005-01-21 21:09
galima. nevisiems.
2005-01-20 22:47
Manau man reikėjo pirmam perskaityt... būt netekę skiedrų rinkt... bet nesigailiu:) vat ir šiaip.. tai lyg scenarijus į faktą, kuris egzistavo, tik aš jo dar nepažinojau, bzzz... beto, manau tie vienos eilutės intarpai, daugiau prasmei, nei formai... na bet čia kiekvienam pagal supratimą:)
2005-01-19 18:41
Neiškrisk per balkoną bešūkaudama;) Visai smagiai susiskaitė. Gerai.
2005-01-19 18:38
pavykęs,asocijuojas su spjaudimu per balkoną.
man patiko.nemėgėjas tokių formų,bet patiko.
2005-01-19 15:03
Bet šiaip liuks, nesakykit. Man tik tie vienos eilutės intarpai kliuvo. Formai tiesiog būtini, bet turiniu silpnesni išėjo, manding.
2005-01-19 14:05
galima :)
2005-01-19 13:06
Na, dar pasistenk, dar, gal pavyks ;p
2005-01-19 13:01
aš iki pamėlynavimo bandau parašyti kūrinį, kurį jūs, pagaliuotieji, išmestumėt. sušiktos pastangos. nagi, padėkit man. galima?
2005-01-19 12:48
ar kas trukdo? - aišku, galima.
2005-01-22 15:27
3. Už originalumą :)
2005-01-21 21:09
galima. nevisiems.
2005-01-20 22:47
Manau man reikėjo pirmam perskaityt... būt netekę skiedrų rinkt... bet nesigailiu:) vat ir šiaip.. tai lyg scenarijus į faktą, kuris egzistavo, tik aš jo dar nepažinojau, bzzz... beto, manau tie vienos eilutės intarpai, daugiau prasmei, nei formai... na bet čia kiekvienam pagal supratimą:)
2005-01-19 18:41
Neiškrisk per balkoną bešūkaudama;) Visai smagiai susiskaitė. Gerai.
2005-01-19 18:38
pavykęs,asocijuojas su spjaudimu per balkoną.
man patiko.nemėgėjas tokių formų,bet patiko.
2005-01-19 15:03
Bet šiaip liuks, nesakykit. Man tik tie vienos eilutės intarpai kliuvo. Formai tiesiog būtini, bet turiniu silpnesni išėjo, manding.
2005-01-19 14:05
galima :)
2005-01-19 13:06
Na, dar pasistenk, dar, gal pavyks ;p
2005-01-19 13:01
aš iki pamėlynavimo bandau parašyti kūrinį, kurį jūs, pagaliuotieji, išmestumėt. sušiktos pastangos. nagi, padėkit man. galima?
2005-01-19 12:48
ar kas trukdo? - aišku, galima.