Rašyk
Eilės (80656)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 122 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







o jūs visi man
ir aš jums visiems
jau va čia

galima, įsikibsiu
į balkono
turėklus?

galima, nepataikysiu?

ir jūs visi man
ir aš jums visiems
dar tiek ir tiek

galima, apsiverksiu
prie vyro,
kuris mane myli?

galima, ir aš jį?

jau jūs visi mane
ir aš jus visus
taip ir kitaip

galima, išsirėksiu
ant moters,
kuri mane gimdė?

o galima, man gimdyt?

jau mes visi čia
ir jie visi ten
tik tam, kad
visi

galima, jūs visi likit
supratę, išmokę
protingi?

galima, aš viena ir kvaila?
2005-01-19 12:38
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 18 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-22 15:27
matematinis nulis
3. Už originalumą :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-21 21:09
ro_b
galima. nevisiems.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-20 22:47
vyga
Manau man reikėjo pirmam perskaityt... būt netekę skiedrų rinkt...  bet nesigailiu:) vat ir šiaip..  tai lyg scenarijus į faktą, kuris egzistavo, tik aš jo dar nepažinojau, bzzz... beto, manau tie vienos eilutės intarpai, daugiau prasmei, nei formai... na bet čia kiekvienam pagal supratimą:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-19 18:41
Smilla
Neiškrisk per balkoną bešūkaudama;) Visai smagiai susiskaitė. Gerai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-19 18:38
žirgullinis
pavykęs,asocijuojas su spjaudimu per balkoną.
man patiko.nemėgėjas tokių formų,bet patiko.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-19 15:03
kadugėlis
Bet šiaip liuks, nesakykit. Man tik tie vienos eilutės intarpai kliuvo. Formai tiesiog būtini, bet turiniu silpnesni išėjo, manding.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-19 14:05
H H
H H
galima :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-19 13:06
Spindesys
Na, dar pasistenk, dar, gal pavyks ;p
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-19 13:01
windy_day
aš iki pamėlynavimo bandau parašyti kūrinį, kurį jūs, pagaliuotieji, išmestumėt. sušiktos pastangos. nagi, padėkit man. galima?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-19 12:48
septyni
ar kas trukdo? - aišku, galima.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-22 15:27
matematinis nulis
3. Už originalumą :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-21 21:09
ro_b
galima. nevisiems.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-20 22:47
vyga
Manau man reikėjo pirmam perskaityt... būt netekę skiedrų rinkt...  bet nesigailiu:) vat ir šiaip..  tai lyg scenarijus į faktą, kuris egzistavo, tik aš jo dar nepažinojau, bzzz... beto, manau tie vienos eilutės intarpai, daugiau prasmei, nei formai... na bet čia kiekvienam pagal supratimą:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-19 18:41
Smilla
Neiškrisk per balkoną bešūkaudama;) Visai smagiai susiskaitė. Gerai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-19 18:38
žirgullinis
pavykęs,asocijuojas su spjaudimu per balkoną.
man patiko.nemėgėjas tokių formų,bet patiko.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-19 15:03
kadugėlis
Bet šiaip liuks, nesakykit. Man tik tie vienos eilutės intarpai kliuvo. Formai tiesiog būtini, bet turiniu silpnesni išėjo, manding.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-19 14:05
H H
H H
galima :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-19 13:06
Spindesys
Na, dar pasistenk, dar, gal pavyks ;p
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-19 13:01
windy_day
aš iki pamėlynavimo bandau parašyti kūrinį, kurį jūs, pagaliuotieji, išmestumėt. sušiktos pastangos. nagi, padėkit man. galima?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-19 12:48
septyni
ar kas trukdo? - aišku, galima.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą