Pradžia
Rašyk
Knygos
Rašytojai
Tekstai
Dienoraščiai
Įvykiai
Diskusijos
Rašyk
Eilės
(80663)
Fantastika
(2494)
Scenarijai
(672)
Esė
(1645)
Proza
(11223)
Šiukšlių Dėžė
(22582)
Vaikams
(2769)
Slam
(92)
English
(1223)
По-русски
(1705)
Po polsku
(384)
Konkursas
(27)
Paraštės Metai
(76)
Iš viso:
125534
Naujas kūrinys
Čia galite publikuoti savo naują kūrinį.
Vartotojams
Jūs esate:
svečias
Dabar naršo:
13 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Kita
Apie rašyk
Pagalba
Naujienos
Autoriai
(13386)
Rašytojai
Apklausos
Fotogalerija
Mūšiai
Nuorodos
Kūriniai
»
Uugnia
»
(Su)byra gyvenimas
Uugnia
(Su)byra gyvenimas
Trupa kedro riešutai.
Ledinė antis
Kapoja smiltį
2005-01-16 19:12
Šiukšlių Dėžė
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai.
Plačiau...
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų:
20
Kas ir kaip?
Blogas komentaras
Rodyti?
2005-01-25 09:05
kadugėlis
Pamatė tris eilute ir jau - haiku. Neskaičiuok. Tik paaiškink tą vienintelį tašką. Ir pavadinimą. Sau pasiaiškink.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2005-01-16 23:38
iozhik v karmane nozhik
eik, ugnia neklausyk, nafik ce skaiciuot.
rasyk geriau. ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2005-01-16 19:29
superherojė
kitakart, jei butu galima, prasyciau nesumaisyti haiku (juk ja taip tobulino vakaru poezija plagijuojanti rytus)
prasyciau, 5-7-5, o ne 7-5-5
mes juk ne siaip sau snobai!
ivertinimas uz septynis zodius nereiskiancius siam pasauliui daugiau uz vargse anti prikimsta kedro riesutu atsitiktinis.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2005-01-16 19:22
va va va
o. nauja haiku sistema:) 7-5-5 geras:)
o jei rimtai, tai dar galima ir sutvarkyti, kai kuriuos žodžius pakeisti ir suteikti daugiau prasmės:)
nors neblogai:)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2005-01-16 19:20
ajde bok
man tai tik zodziu zaismas.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2005-01-25 09:05
kadugėlis
Pamatė tris eilute ir jau - haiku. Neskaičiuok. Tik paaiškink tą vienintelį tašką. Ir pavadinimą. Sau pasiaiškink.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2005-01-16 23:38
iozhik v karmane nozhik
eik, ugnia neklausyk, nafik ce skaiciuot.
rasyk geriau. ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2005-01-16 19:29
superherojė
kitakart, jei butu galima, prasyciau nesumaisyti haiku (juk ja taip tobulino vakaru poezija plagijuojanti rytus)
prasyciau, 5-7-5, o ne 7-5-5
mes juk ne siaip sau snobai!
ivertinimas uz septynis zodius nereiskiancius siam pasauliui daugiau uz vargse anti prikimsta kedro riesutu atsitiktinis.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2005-01-16 19:22
va va va
o. nauja haiku sistema:) 7-5-5 geras:)
o jei rimtai, tai dar galima ir sutvarkyti, kai kuriuos žodžius pakeisti ir suteikti daugiau prasmės:)
nors neblogai:)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2005-01-16 19:20
ajde bok
man tai tik zodziu zaismas.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Meniu
Apie autorių
Sąrašas
Rss
Papildyti
Rekomenduoti
Visuose
Visuose
Kategorijoje
Autoriaus