"Aistros sėklom" - labai nesusiskaito, visą eilutę sugadina. (Kol kas aš tik rankiosiu klaidas, įvertinimas po to.) Tas pats su "tolsta miestas". Antro pirma eilutė - jau visai nesusipratimas, net nežinau, kaip ją reikėtų deklamuot. Bet gal čia tik aš tokia. Ai, tingiu rankioti, juolab kad prošvaistės nesimato.
Paklausiau draugės, kaip jai šitas. Pasakė, kad tik pusę perskaitė, nes nebuvo įdomu. Aš perskaičiau visą, ir galiu pasakyti tiek: įvaizdžiai savaime nebūtinai blogi, pelargoniškos spalvos man patiko, pirmo paskutinė eilutė - labai patiko.
Draugė įkando, perskaitė iki galo. Sako, toks ramus, geras, - ir paprašė nutrint, ką ten parašiau anksčiau. Nenutrinsiu, nes visa eilėraščio skaitymo istorija atspindi jo bruožus. Dar kartą sakau - ne toks jau blogas tas eilėraštis.
Dieviška..Taip sukrečia..Misticizmas..elegiškumas,patetika..Malonu..Tarsi slysčiau šiuo eiliumi..ačiū už aglimybę pradingt sutemose ir mėtinėje vienatvėje..
"Aistros sėklom" - labai nesusiskaito, visą eilutę sugadina. (Kol kas aš tik rankiosiu klaidas, įvertinimas po to.) Tas pats su "tolsta miestas". Antro pirma eilutė - jau visai nesusipratimas, net nežinau, kaip ją reikėtų deklamuot. Bet gal čia tik aš tokia. Ai, tingiu rankioti, juolab kad prošvaistės nesimato.
Paklausiau draugės, kaip jai šitas. Pasakė, kad tik pusę perskaitė, nes nebuvo įdomu. Aš perskaičiau visą, ir galiu pasakyti tiek: įvaizdžiai savaime nebūtinai blogi, pelargoniškos spalvos man patiko, pirmo paskutinė eilutė - labai patiko.
Draugė įkando, perskaitė iki galo. Sako, toks ramus, geras, - ir paprašė nutrint, ką ten parašiau anksčiau. Nenutrinsiu, nes visa eilėraščio skaitymo istorija atspindi jo bruožus. Dar kartą sakau - ne toks jau blogas tas eilėraštis.