Rašyk
Eilės (80651)
Fantastika (2488)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 190 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Ramų vakarą laižo saulėlydis rausvas,
pelargoniškos spalvos - aistros sėklom pasėta.
Tolsta miestas - gelžbetoninis rėkiantis monstras.
Man tereikia vienatvės, kvepiančia mėta.

Deja vu - išmintas takas, prieblandos metas,
makabriška laukymė, pamėgta vakaro vėlių.
Apnuogintas kalvos šlaitas, vaidilučių ratas,
šešėlių lankomas alkas, užneštas smėliu.

Sakralinė vieta - įkalinto laiko dvasia,
aukuro pelenus žarsto pasivertus vėju.
Aš - atnašautojas. Aukojantis skolintą dalią,
magiško meto, gimstantį vakarą vėlų ...
2005-01-16 14:43
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 13 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2005-05-15 11:17
pasagius
"monstras" - nereikia. visa kita - nuostabu. deduosi.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-18 21:34
pieno_žvaigždės
geras.tik pavadinimo nesupratau cia prancuziskai ar gailies kad į vu istojai:)o seip tai super.original.alkas,atnasautojas liuks
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-15 14:57
Homofaber
Man patiko. Tik gadina, mano galva, tas "deja vu" lab jau primena vienos popsinės grupės pavadinimą.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-12 19:17
majakas_
su +
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-16 22:03
infantilus
sumalta daug įvaizdžių į krūvą...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-16 20:04
dolce vita
Ne visai įtikina taškų poreikis, bet gražu... Man patinka pagonoški motyvai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-16 18:55
Ievų Pūga
pirmas stulpelis stipriausias
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-16 16:56
Austėja Glottokoma Shame
"Aistros sėklom" - labai nesusiskaito, visą eilutę sugadina. (Kol kas aš tik rankiosiu klaidas, įvertinimas po to.) Tas pats su "tolsta miestas". Antro pirma eilutė - jau visai nesusipratimas, net nežinau, kaip ją reikėtų deklamuot. Bet gal čia tik aš tokia. Ai, tingiu rankioti, juolab kad prošvaistės nesimato.
Paklausiau draugės, kaip jai šitas. Pasakė, kad tik pusę perskaitė, nes nebuvo įdomu. Aš perskaičiau visą, ir galiu pasakyti tiek: įvaizdžiai savaime nebūtinai blogi, pelargoniškos spalvos man patiko, pirmo paskutinė eilutė - labai patiko.
Draugė įkando, perskaitė iki galo. Sako,  toks ramus, geras, - ir paprašė nutrint, ką ten parašiau anksčiau. Nenutrinsiu, nes visa eilėraščio skaitymo istorija atspindi jo bruožus. Dar kartą sakau - ne toks jau blogas tas eilėraštis.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-16 16:11
ir kiti
repuoju. tada gerai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-16 15:20
Veidrodis
Dovana - trysss, bet i geresnio puse :) su pliusiuku.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-16 15:17
MINI
5balai
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-16 14:50
Ledo_lelija
Dieviška..Taip sukrečia..Misticizmas..elegiškumas,patetika..Malonu..Tarsi slysčiau šiuo eiliumi..ačiū už aglimybę pradingt sutemose ir mėtinėje vienatvėje..
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-05-15 11:17
pasagius
"monstras" - nereikia. visa kita - nuostabu. deduosi.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-18 21:34
pieno_žvaigždės
geras.tik pavadinimo nesupratau cia prancuziskai ar gailies kad į vu istojai:)o seip tai super.original.alkas,atnasautojas liuks
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-15 14:57
Homofaber
Man patiko. Tik gadina, mano galva, tas "deja vu" lab jau primena vienos popsinės grupės pavadinimą.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-02-12 19:17
majakas_
su +
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-16 22:03
infantilus
sumalta daug įvaizdžių į krūvą...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-16 20:04
dolce vita
Ne visai įtikina taškų poreikis, bet gražu... Man patinka pagonoški motyvai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-16 18:55
Ievų Pūga
pirmas stulpelis stipriausias
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2005-01-16 16:56
Austėja Glottokoma Shame
"Aistros sėklom" - labai nesusiskaito, visą eilutę sugadina. (Kol kas aš tik rankiosiu klaidas, įvertinimas po to.) Tas pats su "tolsta miestas". Antro pirma eilutė - jau visai nesusipratimas, net nežinau, kaip ją reikėtų deklamuot. Bet gal čia tik aš tokia. Ai, tingiu rankioti, juolab kad prošvaistės nesimato.
Paklausiau draugės, kaip jai šitas. Pasakė, kad tik pusę perskaitė, nes nebuvo įdomu. Aš perskaičiau visą, ir galiu pasakyti tiek: įvaizdžiai savaime nebūtinai blogi, pelargoniškos spalvos man patiko, pirmo paskutinė eilutė - labai patiko.
Draugė įkando, perskaitė iki galo. Sako,  toks ramus, geras, - ir paprašė nutrint, ką ten parašiau anksčiau. Nenutrinsiu, nes visa eilėraščio skaitymo istorija atspindi jo bruožus. Dar kartą sakau - ne toks jau blogas tas eilėraštis.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą