Pradžia
Rašyk
Knygos
Rašytojai
Tekstai
Dienoraščiai
Įvykiai
Diskusijos
Rašyk
Eilės
(80663)
Fantastika
(2494)
Scenarijai
(672)
Esė
(1645)
Proza
(11223)
Šiukšlių Dėžė
(22582)
Vaikams
(2769)
Slam
(92)
English
(1223)
По-русски
(1705)
Po polsku
(384)
Konkursas
(27)
Paraštės Metai
(76)
Iš viso:
125534
Naujas kūrinys
Čia galite publikuoti savo naują kūrinį.
Vartotojams
Jūs esate:
svečias
Dabar naršo:
22 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Kita
Apie rašyk
Pagalba
Naujienos
Autoriai
(13386)
Rašytojai
Apklausos
Fotogalerija
Mūšiai
Nuorodos
Kūriniai
»
Uugnia
»
Į dangų
Uugnia
Į dangų
Išplėštos
iš soneto
raidės
spiegia.
Durklu paglosto
minutes
kartų--
Rašytojai
danguj pakibę
seniai miega,
o daugeliui žmonių
taip reikia
jų akių.
2004-12-14 19:06
Eilės
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai.
Plačiau...
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų:
12
Kas ir kaip?
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-15 20:38
Delusion
o man patiko.... originalu ir sielai miela
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-15 17:46
Cruel Reality
Nuostabus kurinys! Isplestos soneto raides spiegia... Ir sumastyk tu man sitaip,gelas! To megstamiausi! =D
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-14 21:12
Miglita
Labai gražu!!! Man patiko toks ramus ir mielas:)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-14 19:34
Prozerpina
eilutėj "seniai miega" trūksta skiemens. gal labiau tiktų "seniai jau miega" ar kažkaip panašiai.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-15 20:38
Delusion
o man patiko.... originalu ir sielai miela
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-15 17:46
Cruel Reality
Nuostabus kurinys! Isplestos soneto raides spiegia... Ir sumastyk tu man sitaip,gelas! To megstamiausi! =D
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-14 21:12
Miglita
Labai gražu!!! Man patiko toks ramus ir mielas:)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-14 19:34
Prozerpina
eilutėj "seniai miega" trūksta skiemens. gal labiau tiktų "seniai jau miega" ar kažkaip panašiai.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Meniu
Apie autorių
Sąrašas
Rss
Papildyti
Rekomenduoti
Visuose
Visuose
Kategorijoje
Autoriaus