Pradžia
Rašyk
Knygos
Rašytojai
Tekstai
Dienoraščiai
Įvykiai
Diskusijos
Rašyk
Eilės
(80663)
Fantastika
(2494)
Scenarijai
(672)
Esė
(1645)
Proza
(11223)
Šiukšlių Dėžė
(22582)
Vaikams
(2769)
Slam
(92)
English
(1223)
По-русски
(1705)
Po polsku
(384)
Konkursas
(27)
Paraštės Metai
(76)
Iš viso:
125534
Naujas kūrinys
Čia galite publikuoti savo naują kūrinį.
Vartotojams
Jūs esate:
svečias
Dabar naršo:
11 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Kita
Apie rašyk
Pagalba
Naujienos
Autoriai
(13386)
Rašytojai
Apklausos
Fotogalerija
Mūšiai
Nuorodos
Kūriniai
»
Uugnia
»
Pastelinė nuotaika
Uugnia
Pastelinė nuotaika
Tempera nutapytas
dangus.
Ramiai sau guli
ant stiklo.
Temstanti šiluma
apšviečia
geltonų pienių
giraitę.
Akies kraštelis
į langą --
teptukas nuslysta.
Tyla.
Tempera nutapytos
pienės
pasislepia šviesiam
danguje.
2004-12-12 17:06
Eilės
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai.
Plačiau...
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų:
12
Kas ir kaip?
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-13 20:56
filosofuojant
mm.patiko.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-13 20:03
majakas_
kai kas saukia,kai kas klykia,kad tavo eilerastis geras!
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-13 15:04
Simas Wishpath
Kas yra "Tempera"?
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-13 11:05
iozhik v karmane nozhik
oo jau neblogai, neblogai... :) TOBULEJI?
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-12 17:56
Uugnia
oj, tikrai net nepagalvojau apie jį:) šiaip mintyse sėdėjo tik vienos pažįstamos dailininkės temperos darbai ir šiandieninis Vilniaus dangus.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-12 17:52
puikioji
man tik smalsu: ar šiame eiliuje yra aliuzijų į Čiurlionį?
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-13 20:56
filosofuojant
mm.patiko.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-13 20:03
majakas_
kai kas saukia,kai kas klykia,kad tavo eilerastis geras!
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-13 15:04
Simas Wishpath
Kas yra "Tempera"?
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-13 11:05
iozhik v karmane nozhik
oo jau neblogai, neblogai... :) TOBULEJI?
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-12 17:56
Uugnia
oj, tikrai net nepagalvojau apie jį:) šiaip mintyse sėdėjo tik vienos pažįstamos dailininkės temperos darbai ir šiandieninis Vilniaus dangus.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-12 17:52
puikioji
man tik smalsu: ar šiame eiliuje yra aliuzijų į Čiurlionį?
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Meniu
Apie autorių
Sąrašas
Rss
Papildyti
Rekomenduoti
Visuose
Visuose
Kategorijoje
Autoriaus