Pradžia
Rašyk
Knygos
Rašytojai
Tekstai
Dienoraščiai
Įvykiai
Diskusijos
Rašyk
Eilės
(80663)
Fantastika
(2494)
Scenarijai
(672)
Esė
(1645)
Proza
(11223)
Šiukšlių Dėžė
(22582)
Vaikams
(2769)
Slam
(92)
English
(1223)
По-русски
(1705)
Po polsku
(384)
Konkursas
(27)
Paraštės Metai
(76)
Iš viso:
125534
Naujas kūrinys
Čia galite publikuoti savo naują kūrinį.
Vartotojams
Jūs esate:
svečias
Dabar naršo:
22 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Kita
Apie rašyk
Pagalba
Naujienos
Autoriai
(13386)
Rašytojai
Apklausos
Fotogalerija
Mūšiai
Nuorodos
Kūriniai
»
Uugnia
»
Paliko
Uugnia
Paliko
Nulipo nuo stogo –
vieta įsimylėjėliams.
O Jam ten jau šalta
ir vėjai per arti.
Ant stogo liko šerkšnas.
O Jis liko vienas.
---------------------------
Nulipo nuo proto.
2004-12-02 19:26
Eilės
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai.
Plačiau...
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų:
12
Kas ir kaip?
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-04 21:55
viEnEtinė_iNDY
;) Smagus.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-03 17:38
lOREmay
xi guvus toks
;}
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-02 22:50
swajukia_iš_debesų
grazhu Uugnia=)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-02 20:56
Bangpūtys
brač :)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-02 20:43
Prozerpina
o mane tai prajuokino...
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-02 20:38
Cruel Reality
Visai fainas, idomus toks! =)))
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-02 20:25
nava
patiko.
trumpas eiliukas - trumpas komentas.
nu gerai, ypac patiko:
"O Jam ten jau šalta
ir vėjai per arti. "
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-02 19:58
Prozerpina
:)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-04 21:55
viEnEtinė_iNDY
;) Smagus.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-03 17:38
lOREmay
xi guvus toks
;}
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-02 22:50
swajukia_iš_debesų
grazhu Uugnia=)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-02 20:56
Bangpūtys
brač :)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-02 20:43
Prozerpina
o mane tai prajuokino...
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-02 20:38
Cruel Reality
Visai fainas, idomus toks! =)))
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-02 20:25
nava
patiko.
trumpas eiliukas - trumpas komentas.
nu gerai, ypac patiko:
"O Jam ten jau šalta
ir vėjai per arti. "
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-02 19:58
Prozerpina
:)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Meniu
Apie autorių
Sąrašas
Rss
Papildyti
Rekomenduoti
Visuose
Visuose
Kategorijoje
Autoriaus