Pradžia
Rašyk
Knygos
Rašytojai
Tekstai
Dienoraščiai
Įvykiai
Diskusijos
Rašyk
Eilės
(80663)
Fantastika
(2494)
Scenarijai
(672)
Esė
(1645)
Proza
(11223)
Šiukšlių Dėžė
(22582)
Vaikams
(2769)
Slam
(92)
English
(1223)
По-русски
(1705)
Po polsku
(384)
Konkursas
(27)
Paraštės Metai
(76)
Iš viso:
125534
Naujas kūrinys
Čia galite publikuoti savo naują kūrinį.
Vartotojams
Jūs esate:
svečias
Dabar naršo:
23 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Kita
Apie rašyk
Pagalba
Naujienos
Autoriai
(13386)
Rašytojai
Apklausos
Fotogalerija
Mūšiai
Nuorodos
Kūriniai
»
Uugnia
»
Sapnas pusnyje
Uugnia
Sapnas pusnyje
Paduok man gabaliuką
snaigės.
Nepakeli?
Sėkmės
***
Panešiu rankomis medžio
šaknis.
O snaigės kris.
Kaip medžiai
2004-11-23 20:09
Eilės
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai.
Plačiau...
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų:
9
Kas ir kaip?
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-05 17:44
Prozerpina
man taip pat patiko pirma dalis. gražiai skambanti ir netikėta. antrojoje neįsipaišo tie medžiai. na, neskamba nors tu ką.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-11-26 09:01
rašantis
medžiai rečiau krenta, negu snaigės. o gal ir ne?
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-11-23 23:43
ir kiti
šaltyje karščiuoti.....
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-11-23 20:30
Nešiau Šviesą
Žiema...?
Pirma eilėraščio dalis patiko... antra... nežinau.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-12-05 17:44
Prozerpina
man taip pat patiko pirma dalis. gražiai skambanti ir netikėta. antrojoje neįsipaišo tie medžiai. na, neskamba nors tu ką.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-11-26 09:01
rašantis
medžiai rečiau krenta, negu snaigės. o gal ir ne?
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-11-23 23:43
ir kiti
šaltyje karščiuoti.....
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2004-11-23 20:30
Nešiau Šviesą
Žiema...?
Pirma eilėraščio dalis patiko... antra... nežinau.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Meniu
Apie autorių
Sąrašas
Rss
Papildyti
Rekomenduoti
Visuose
Visuose
Kategorijoje
Autoriaus