Rašyk
Eilės (74596)
Fantastika (2212)
Esė (1505)
Proza (10548)
Vaikams (2526)
Slam (50)
English (1136)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 27 (6)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterMieguista gėlė nedrąsiai rąžosi ankstyvo ryto glėby. Tai juk Ramunė – gražiausia pievos gėlė. Jos pieno  baltumo žiedlapiai švyti ryto vėsoj, o viduriuko geltonumas pralenkia saulės spindesį . Ramunei pavydi visos gėlės josios grakštumo ir dailumo. Prieš ją nuvysta net ryškiausios pienės, net melsviausios žibutės...
  Rytui neįpusėjus aplink Ramunę jau būriuojas pulkai greitasparnių bičių, kurios net nepajėgia pavyti įsisiautėjusios gėlės, tik godžiai uodžia jos būtą kvapą. O ji įsijautus ritmingai linguoja genama vėjo ir iš paskutiniųjų bando nutvert jį bent už plaukelio. Net paukščiai panorėję iš arčiau pasigrožėti Ramune, nesugeba jos pagauti. Ji it vijurkas pralėkė pro strazdą, bandžiusį paliesti  glotnųjį stiebą. Ir taip visą dieną Ramunė stengės turėti tai kas buvo taip arti, bet kartu taip nepasiekiama. O atėjus vakarui, ji it dangui krentanti žvaigždė, panarino savo baltažiedę galvelę į žolę ir užmigo... Tik retkarčiais Ramunė sulinguodavo, sapnuodama švelnias vėjo glamones...
Ir taip slinko ištisos dienos ir savaitės, o Ramunė šoko ir šoko savo šokį su vėju, kuris nė nemanė jei nusileisti. Ir visi puikiai aplink matė, kaip Ramunės žiedlapiai nubluko ir susitepė senatve, o iš josios viduriuko saulė tegalėjo pasijuokti. Jau ir bitėms ji tapo ne tokia geidžiama ir kvapni kokia kadaise buvo. Juk dabar pražydo daugybė jaunų gėlių, kurios savo miklumu lenkė Ramunę visa galvele. Bet ji vis lingavo ir lingavo tuo pačiu ritmu, net nepastebėdama kaip vėjas plėšo jos žiedlapius ir barsto po visą pievą. Nuskriejo į neužmatomus tolius baltos atplaišėlės, kurios kažkada buvo Ramunės grožis ir jaunystė.
  Ir taip slinko ištisi mėnesiai ir metai, o daugybė ramunių net nepajusdavo, kad vėjas iš jų atima tai kas brangiausia kiekvienai gėlei... bet tik ne joms.
2004-08-12 21:04
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 9 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2004-08-14 12:12
Dratelė
nius patiko nes apie ramune:)
o šiaip tai man asmeniškai ramunės nekvepia ir tai nėra tos gėlės kurios vertos tokio svajingo romantiško aprašymo - jos gi pievų gėlės, jos juk liūdesys(na mano asmeninė nuomonė) gi jas skabo įsimylėjėliai, net eilėraštis yra - rymo ramunėlė rudenio arimuos...)

nius nežinau tai apie ramune...ir dėl to patiko...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą