paskutinė eilutė, aišku, labai graži, ir matyt labai nesinorėjo jos atsisakyti, bet gal? :) ir "aplietos" kokiu kitu žodeliu keisčiau, dėl to paties ritmo, aišku keisčiau aš, bet, kadangi vertinu subjektyviai, tai numuša balą iki keturių, potencialiai kietas eilius.