Rašyk
Eilės (80654)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 21 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Numirusi žemė
Numiręs dangus
Numirusios gėlės
Numiręs žmogus

Tai mano sapnas
Mintis įkyri
Mus visus pasitiks
Paguoda mirtis

Kur manęs nėra
Gyvena kiti
Laikas ten bėga
Ir gimdo viltis

Kur aš esu
Viskas negyva
Melas melu
Bet melas netyla

Išsekusį kūną
Ir savo tėvus
Kasdieną vynioju
Į švino lapus

Kiekvieną naktį
Pabėgti bandau
Nuo to kas bus
Ir buvo jau

Neištarsiu blogo žodžio
Pyktis vienumą pakęs
Ir kadangi mano laimė
Nusisuko nuo manęs
Ir kadangi mano sielą
Peikė begalės minčių
Tai dar nereiškia kad
Ji sudegs pragare

Mano broliai siekia saulės
Dega jų delnai joje
Jie tikėjo kad svajonės
Neapgaus jų niekada
Kraujo dėmės
Skausmo balsas
Viskas yra čia šalia
Tik aš nematau
Aš nematau prasmės
2002-11-05 07:59
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 11 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2002-11-06 12:21
viena skruzdėlė
žmonių visuomenei - vabzdys, vabzdžių visuomenei - vambzdys, o mažutė nesu niekam:]p
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2002-11-05 23:43
ballsas
tarp kitko, skruzdėlyte, mažute, tu vabzdys ar vambzdys? :)))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2002-11-05 16:55
viena skruzdėlė
matyt, tavo gerklė platesnė;]
aš kai vabzdys išrankus, matot, nepraryju:P
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2002-11-05 16:27
Pelas
Beje, tokiems atvejams yra "Pasiaiskinimas dainai"
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2002-11-05 16:22
Pelas
Teisingai skruzde - dainuojam,,, tik dainoj tos dvi eilutes visai nestringa - ne karta bandziau - pavayko, nestrigo :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2002-11-05 14:23
viena skruzdėlė
na, vėl dainuojam. tram tam tam, taram taram;)
tik paskutinių dviejų posmelių paskutinės dvi eilutės tai kaip ašaka stringa:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2002-11-05 09:19
Maumaz
Aha, net ir su žiburiu nerasi.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2002-11-05 09:10
kadugėlis
T.y., nematau.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2002-11-05 09:09
kadugėlis
Atleiskite, bet ir aš bematau prasmės. :/
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą