Rašyk
Eilės (72667)
Fantastika (2185)
Esė (1494)
Proza (10266)
Vaikams (2482)
Slam (49)
English (1097)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 26 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterIšlipusi iš lovos tuoj pat suklumpu ir trenkiuosi į naujai sudėtą parketą. Likusios nesušluotos medžio drožlės prikimba man prie veido ir atsisėdusi ant nelakuotų grindų lupu jas sau nuo veido. Vienas, du, trys. Tas kaip ten... 
- Šūdas. Kas pastatė, pastatė... tąą. kaip jis ten. Nesvarbu. - ilgom, didžiulėm pauzėm tiesiog stenu.
Gyvenu Niujorke. Harleme. Rajonas, kuriame neskaičiuoja natų. Taip, ten pilna juodaodžių šiknių. O taip, aš viena iš jų. Matot, mes gyvenam bute, dedamės parketą. Parketas - galbūt ir prabanga. Bet mes nedėsim langų, visi pinigai nueis ant parketo. Klausiat, kodėl mums tada reikalingas parketas? Pusę lentelių mums atidavė senelis, kai pasimirė. Na, greičiau mes patys jį pasiėmėm, kam jam mirusiam parketas? Taigi, reikėjo dar pusės lentelių. Nusipirkom, ir tada paaiškėjo, kad neliko pinigų nei tinkui, nei lakui ir jokiems remonto darbams. Taigi šitaip amžiname remonte su nelakuotu Karališkuoju parketu gyvenu. Gyvenu ne viena. Dalinuosi kambarį su broliu Karoliu, jis durnas. Dar turiu mamą ir tėtį, jie mano, kad užaugusi būsiu panaši į hitlerį (h mažoji), bet neišduokite mano paslapties, to niekada nebus. Sako, kai buvau maža mėgau vaidinti hitlerį (h mažoji), bet staiga ėmiau jo nebevaidinti. Tai nutikimas su kaimynu. Bet tai nesvarbu.
Gretimame kambaryje gyvena teta Frija, mama ir Hju Grantas. Haha! patikėjot? Jis gyvena ten. Ateikite. Tik nelieskite durų. Atsargiai, kojas. Ė, kojas nusivalėt? Štai Hju Grantas, senoji mūsų močiutė. Mama labai gera aktorė ir puikiai vaidina besirūpinanti ja. Taip sakant, nereikalingų niekam nereikia. Ji turi namelį užmiestyje, kurį po Hju Granto mirties mama tikisi paveldėti ir namą būtinai parduoti, o už senelės vaikystę nusipirks lako, tinko, dažų ir nežinau dar ko. Apatinių. Iš tiesų aš tik priklausau tėčiui, jo niekad nemačiau. Mama tikriausiai ir pati nežino kieno aš vaikas. Taigi, senelė - aptraukta oda giltinė. Naktį baugu užklysti į jos kambary, neduok die ji bus ten. Ji tik apsimeta invalide, naktimis ji vaikšto pirmyn, atgal, pirmyn, atgal po savo kambarį. To niekam nesakykite, nereikia. Man patinka, kai mama skaičiuoja senelės likusias dienas ir vis labiau rūpinasi, kad ji taip ilgai nemiršta.
- Senas chrienas. Vos protezus įsikiša burnon, bet nemiršta - sako mama, kai šalia nėra senelės. O aš sakau - ačiū die.
O taip, aš nepaprastai gera duktė ir anūkė. Nekenčiu mamos, nemyliu tėčio, senelė man nerūpi, nors kartais pakuždanti į ausį, kad namą atiduos man. Ja netikiu. Seniai - melagiai. Visi harleme - melagiai. Ir tik apsimeta, neskaičiujojantys natų. Tiesiog ir noris kam vožti, nes girdi kaip girgžda jų smegenyse:
Džvangt, džžir, viendutryketur... Niekada nemėgau senių pasakų apie snieguoles, nykštukus ir kitokius gyvius. Apmulkina vaiką ir laiko save nuostabiais seneliais. FU.
Žinot, už 10 sekundžių visas mūsų karališkasis parketas, Hju Grantas ir visa bebundanti šeimyna išlėks į orą lyg skraidančios vištos. Tik tak tik. Tik. Tak. Tak. Tak. Tik. Taktiktaktik. Pipt. Pipt. Neišlėkė. Nepavyko. Šūdas. Ne mano diena.
Taigi. Senelis mūsų pasikorė. O kai į kambary įėjusi mama pamatė jį kabant virš Karališkojo parketo, išsitraukė Karolio pistoletą ir paleido kulką į smilkinį. Aha, mama kvaila. Pas mus Karališkasis Parketas, o buvo ištaškytos senelio smegenys. Tame kambaryje (kur gyvena Hju Grantas) liko dėmės. Kai pamatom žiaugčiojam, o močiutė akla viena akim, kita labai silpnai mato, todėl nesirūpina tuo.
Tiesą sakant, aš vartoju narkotikus. Jūs bent žinotumėt, kas tai. Tikrai daugiau, nei karališkasis parketas. Mama pyksta, sako, greit pradėsiu tempt iš namų ir jį. Tegu pasilieka. Parduosiu močiutę.
Drinkšt, drinkšt. Džir, Džir. Šiandien klausysiu Šopeno. Nespėsiu sudėvėt savo smegenų. Bent iki vakaro.
2004-04-23 23:14
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 8 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2004-06-22 23:35
en den dū
Ohoho, kaip stipriai. Liuks.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-05-11 18:00
Untouchable
nu gi fajn Jule ! hitleris ;>
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-05-01 12:54
Pasimetuz
man patiko, savitas stilius :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-04-24 13:10
Miesto Kaukas
originalu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-04-23 23:31
kodėl
va cia tai kaip reikiant sukirsta
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą