Rašyk
Eilės (78006)
Fantastika (2303)
Esė (1549)
Proza (10902)
Vaikams (2707)
Slam (72)
English (1198)
Po polsku (367)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 31 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterRaudona saulė nusileido skaiščiame horizonte, palikdama rausvas saulėlydžio žaras. Pro juodą pušyną kyla sidabrinis  mėnulis ir sukdamasis slenka į vakarus. Išdykęs vėjelis prabėga nuogų medžių viršūnėmis. Kažkur toli girdisi juokas... Ir vėl viskas pranyksta nakties tolumoje. Pro langą krenta sidabriniai mėnulio spinduliai, apšviesdami mano kambarį. Tyla... Niekas nedrumsčia nakties ramybės, tik aš sėdžiu prie žvakės šviesos, nes negaliu užmigt. Galvoje sukasi milijonai klaustukų. Bandymas išspresti gyvenimo rebusą baigėsi nusivylimu visu pasauliu... Bevertis gyvenimo prasmės ieškojimas. Kai norisi užmigt ir niekad nepabust, nes tik miegodama be sapnų aš galiu nuo visko pasislėpt. Tačiau kam slėptis nuo to ko nėra? Kam slėptis ir bijoti nebūties? Ar gi nebūtų geriau kažko laukti ir tikėti? Jei netikėsi tai kokia prasmė eiti į priekį, jei žinai, kad ten nieko nerasi. Bedugnė į kurią mes liakiam - ypatinga ir baisi. Žmogus krinta ir krinta, bet jam nelemta pasiekti dugno. Jis tik krinta ir krinta... Taip aš įsivaizduoju žmones kurie vieną ar kitą savo gyvenimo momentą ieškojo to, ko juos supanti aplinka, negalėjo jiems duoti. Arba jie įsivaizdavo, kad ta aplinka, negali jies nieko duoti. Ir jie liovėsi ieškoję. Dar nepradėję ieškoti jie prarado viltį surasti...
Tad kol gali miegok, užmerk savo akis, bet ar gali žinoti kada kitą kartą jas atmerksi, kada pabusi ir jei išvis pabusi. Gyvenk kol gali, kol kažkuo tiki, bet niekada tamsai neužmerk akių.
2004-03-27 13:20
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 10 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2004-04-08 12:26
Dratelė
naktimis visada aplanko tokios mintys..."klaustukai"
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-27 21:12
Irna Labokė
Irgi pasakysiu tą patį, kaip ir kitiems: tokiuose nedideliuose kūrinėliuose reikia intrigos, tada jie nenuobodūs.. Rašai, tvarkingai, gražiai - moki tai daryti, tik.... Tik tos temos, patirtys.... mažoka!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-27 14:33
uno
uno
gal ir nuoširdu..
bet, manau, į dienoraštį reikėjo..
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą