2006-12-01 12:38
Geras =]
2006-12-01 10:19
Grafomanai negimsta, jais - tampama. Ir dar šitokį reklamai? Jomajo tikrai.
2006-11-30 08:27
viskas gerai, bet nelabai...
2006-11-29 23:38
wa kur genijus,
mikaldijas - ateities matytojas.
2006-11-29 22:52
buvo laikai, kada grafomaną galėjom į skutus suplėšyt :)
kur tada šis kūrinys buvo? :) būtų tapęs himnu.
2006-11-29 22:35
nu, pilietiškas eilius, dėl turinio svorio abejonių nėra, bet pateikimas nuobodus ir monotoniškas. nors kita vertus, reik suprast, kad čia stengtasi vargšų grafomanų neužgauti. o tai skaitys jiems skitrą eilių ir nieko nesupras.
2006-11-29 21:30
jomajo geras kūrinys. Permažai įvertintas
2002-11-14 10:40
Mdmx teisus - reikia gi žmonėms kažkur treniruotis. Jei nepatinka - įsteikite atskirą Rašyk - elitinį.
2002-11-09 20:52
Šaunuolis, Maumaz, be abejonių, ballsavau /////. Jau vien idėja kiek verta!!! Kad bent kiek suveiktų... :)Kūrinukas vertas būti tarp geriausiųjų, bet vis dėl to, kelios eilutės man užkliuvo. O jeigu jas šiek tiek pakeitus?... Gal neužmėtysit akmenimis (kreipiuosi į visus)? – siūlau savo variantą (originale kai kur ritmas šlubtelėjo):
Grafomanai gimsta iš tylos,
Liūdesio, erdvės ir abejonių.
Grafomanai gimsta iš aistros,
Aktų nepavykusių, glamonių.
Grafomanai gimsta iš daržų,
Mirga tarp kopūstų lyg baltukai...
Grafomanai gimsta - et gražu!
Ir jau rods visi rašykan suka...
Grafomanai gimsta iš rudens,
Tarsi lapai krenta į tekstūrą.
Grafomanai gimsta iš vandens;
Sausumu apkaltinti paniūra.
Grafomanai gimsta iš miškų,
Paslepia tarp medžių saulę, saiką.
Kiek jų daug! Net darosi baugu...
NEGI JIEMS VISAI NEGAILA LAIKO?!
2002-10-22 19:41
egege kas zo padaras tas Grafomanas>?
2002-10-17 13:47
Del piarskajtymo tai net neabejoju, klaidu juk nera jokiu berods. Tiesiog prie pachio koorinuko geraj bootu dawgew pasedeti...
2002-10-14 14:54
Aš bent jau perskaitau prieš siųsdamas - o dėl išbaigtumo, kaltas, buvau pertrauktas ir teko užbaigti staigiai. Sninga, brač :(
2002-10-12 03:40
Na idomus gabaliukas visaj. Tik beda didzhiaj giarbiamasis maumazinas patingejocia ishdirbti eiluka iki galo. Toks bajsiai neishbaigtas, paskubomis brukshtialtaz ir visaj nesutvarkytas ishejo... Net ir parodija darant noretusi giaresnes rashymo kokeebes, kad tie graFomanai ish didziosios "F" turetoo ish ko mokeetiz.
2002-10-11 08:47
Irna, tavo klausimai veža labiau už eiliukus ;) Jau vien 'koks žodis' ko vertas... Ir dabar vėl :) Tu man pradedi nerealiai patikt :))
2002-10-10 19:56
Seni grafonanai kritikuoja naujus! Kaip gi kitaip:)))) O čia kas per rimas, kas per mintis: "Ir jau rods visi rašykan suka" ?
Turbūt žemaitiškai :))
2002-10-10 17:14
Bet pabaiga tai nieko sau.Ypač pabaiga.
2002-10-10 16:44
mirtis grafomanams :)
2002-10-10 12:30
jiems mūsų negaila, o ne laiko;)
nors turbūt tai abipusis jausmas>:)
2002-10-10 00:14
:))) hmzhmz, taip jau, ko iš Maumo galima pasimokyti, tai kuklumo. įdomu, ar Ezopas jaučiasi taip pat pagerbtas, kaip ir aš??
pasiūlymas: rašyti naujiems grafomanams į privatą, žinutėmis juos užmėtyti. na kaip?
2002-10-09 23:23
Shiaip ishties - kraujas liejasi laisvai... Ir kuriniu, kuriuose yra kazhko daugiau nei jausmai del jausmu, procentas aishkiai mazheja. Bet tegul gi treniruojasi - ziurek, gal kas nors ir grazaus gims.