Rašyk
Eilės (80653)
Fantastika (2488)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 24 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Nesiekiu žemės-aš dūmas,
Tavo svajonių kančia...
Nešk mane, vėjau, į rūką,
Kur akys paskęsta ryte.

Neskinu kekės-aš žiedas
Tavo vagotam delne.
Pūsk mane, vėjau, į pievą,
Kur džiaugiasi gėlės rasa.

Netiesiu kelio-aš paukštis
Tavo dangaus žydrume...
Vyk mane, vėjau, į jūrą,
Kur skęsta naktinė banga...

Laikas nusinešė vėją...
Aš-tavo lūpų kalba
Girdime žemės plakimą
Gera numirti drauge...
2004-03-20 12:40
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 16 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2004-06-05 20:33
Akacija Interpretacija
paskutinė eilutė pasirodė kiek chaotiška, trečiosios pradžia patiko, pirma labai patiko kažkokiais atmosferos perėjimais ir ta eilutės pradžia ir trečios eilutės pradžia

ar galima taip nepagarbiai narstyti eilėraštį, kaip aš čia darau?!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-05-19 15:10
Pokstas
suzavetas.......
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-04-14 22:01
Chipsyte
Kaip miela....=]
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-28 11:31
Sick Cycle Carousel
liudna... gražu...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-27 20:39
Kill Em All
ech ....
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-20 21:31
Majestas1
Eilėraštis turi turėti prasmę, tu turi suprasti kodėl ir kaip vyksta veiksmas, jei to nėra eilėraštis yra beprasmiškas ir bevertis. Joks aš ponas:))) O jei rašyti tam, kad tik parašytum, tai yra niekam nereikalinga, kiekvienas gali parašyti, bet nekiekvienas gali pateikti tikrai idomų ir į jokį kitą nepanašų kūrynį. tai tiek:))) Poniukai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-20 20:12
pukomuko
++

ponas švynotona
kam jums tie atsakymai?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-20 19:05
Majestas1
Kur? kodėl? ką? - į šituos klausymus neatsakei...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-20 17:33
Tereza
grazumelis;) cieli ///// butu;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-20 17:23
neesme
cia tai kazkas pasakishko.butinai traukiu i megst.wajezusa.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-20 15:04
narAyan
gerai. net labai.
tik sugadins ji
dievai, butinai.

duociau 5.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-20 14:30
Jaka
Net suvirpėjau, nepakartojama...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-03-20 12:48
Strėlė
jezau, kaip grazu..pirmas megiamiausias.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą