Neverk, mamyte
Viskas bus gerai
Vakar ismokau skusti bulves
Nori,nuskusiu tau bulve?
Gerai?Ar gerai?
Nereikia bijoti del manes
Mano sirdis padaryta is plieno ir gelezies
Nereikia bijoti del jos
As stipri ir niekas manes nenuskriaus
Ak neverk,
Tu skaudini man sirdi
Nebijau svetimu zmoniu
Bet neverskite manes kenteti
Del mano meiles jums
Neverk, mamyte
Viskas bus gerai
Zinau, kad netiki manim
As pati meluoju
(pasaka apie sventa mela)
Zinau, kad netiki, jog moku graziai piesti
Todel nuskusiu tau bulve, gerai?
Vakar ismokau...
Gerai?


Alisa







