Rašyk
Eilės (74280)
Fantastika (2201)
Esė (1498)
Proza (10537)
Vaikams (2511)
Slam (49)
English (1140)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 6 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter 

36 – serija

 

(Vokiečiai sučiumpa vyrą. Nutempia į kareivių ligoninę. Vokiečių medikai užmigdo vyrą ir padaro eksperimentinę operaciją. Išsilavinę gyvuliai kastruoja vyrą. Po operacijos nunešą į geto ligoninę. Judėjai atgaiviną ir slaugo suluošintą žmogų. Artėjant Roiš Šanai ligoninės personalas ir ligoniai nusprendė, kad šis vyras ves visas maldas, nes jis buvo aukštos moralės, gilios išminties ir gražaus balso.)

Daktaras Zacharinas

Rav Ošri, vokiečiai uždraudė rinktis bendrijoms, mokintis Toiro ir melstis. Mes padarėme tšuvą, todėl norime melstis Visagaliui, nepaisydami nacistų draudimo. Roš aŠanos šventės proga, mes organizuojame slaptą maldą. Norime, kad chazanas būtų Cadikas Sarisas. Bet atsitiko, nelaimė, prieš keletą savaičių piktadariai jį suluošino, padarydami eunuchu. Ar tokį suluošinimą turintis žmogus turi teisę būti chazanu, per Roiš aŠana ir Joim Kipura?

R. E. O

Šiomis aplinkybėmis.... Galima jam būti chazanu. Jo yda nėra matoma taip pat daugelis nori, kad jis būtų chazanu, todėl...

Piktadariai bando mus sunaikinti, kiekvienoje kartoje atsiranda piktų žmonių bendrijos, kurios nori sunaikinti tautą, kuri ištikimai tarnauja Visagaliui. Aš taip pat melsiuosi su jumis. Maldomis pasipriešinsime žudikams. Mes išliksime, o jie išnyks.
2019-12-01 20:51
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 1 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2019-12-02 00:24
hum
hum
klaika... stilius...
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-12-01 21:56
hemikalus
Paaiškink, kokią prasmę įdedi į savo kūrybą. Jei taip galima ją vadinti. Žydai geriau už palestiniečius ? Tora aukščiau už viską ?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą