Rašyk
Eilės (74932)
Fantastika (2209)
Esė (1513)
Proza (10612)
Vaikams (2541)
Slam (50)
English (1152)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 29 (5)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterŠūvis. Tas kurtinantis garsas, perskrodė mano ausis. Apsidairiau aplink, ir pamačiau pabaisa. Išsigandau, pradėjau bėgti ir pargriuvau, pravirkau. Tik staiga šalia manęs pasirodė pabaisa, žaliomis akimis. Jis tyliai kuždėjo man į ausį žodžius, kurių nesupratau. Užmerkiau akis, kad taip nebijočiau. Giliai įkvėpiau oro į plaučius. Atradusi savyje jėgų, nustūmiau pabaisa, kuo toliau nuo savęs. Bėgau tolyn. Nežinau kur, tik kuo toliau, nuo žvėries. Kuris vijosi mane, dabar jau keturiom. Suklykiau. Buvau išsigandusi ir pasimetusi, bet bėgti nesustojau. Pasitaikė medis mano kely, bandžiau jo išvengti, bet man nepavyko. Viskas, žvėris mane nudės. Kaip jausis mano mama, jei aš negrįšiu šiandien namo? Kas nutiks mano gyvenimui be manęs? Jei aš šiandien mirsiu, tai rytojaus mano akys daugiau nepamatys?
Štai tiek spėjau pagalvoti, nes pabaisa žaliomis akimis mane jau tempia. Kažin, kodėl mano kūnas nesipriešina? Jaučiu po savimi šakas ir lapus, tikriausiai mes miške. Viskas atėjo mano galas. Sudiev žemelę šventa. Sudiev mamyte nebepasimatysim jau niekada. Pabaisa mane nužudė, sudraskė mano kūną į gabalus. Išmėtė po mišką visą. Kaip bjauru. Tik vėl tas šūvio garsas atsklido iš toli. Žvėris krito, šalia mano mėsos gabalų. Nebėra žvėries, bet nebėra ir manęs.

2019-04-03 14:39
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 4 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2019-04-03 23:51
klimbingupthewalls
Juodraštis. Ne kelį o kely. Pataisiau. Taip pat dažnai pamirštamos nosinės galininko linksnyje. Kreipiniai turi būti išskirti kableliais. Per daug kartojamas žodis pabaisa. Per trumpas gabalytis. Tokius nebent paimti ir aptarinėt diskusijose kaip medžiagą, kas blogai ir kaip galėtų būti geriau.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-04-03 21:18
Nuar
Taisytinas. Jei neturite ką skelbti, geriau palaukite ir ramiai bei atidžiai parašykite didesnės apimties tekstą. Tokio kaip šis, neįmanoma vertinti. Eilinis vaizdelis iš anime. Tokių šimtai. Klausimas, kas tuos gabalus atgal sudėlios, kokiu būdu sudėlios ir ar iš viso sudėlios. 
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą