Rašyk
Eilės (73348)
Fantastika (2195)
Esė (1496)
Proza (10378)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1117)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 13 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterSeimo lyderis Kara Bauskis pašoko iš miego visas šlapias, tarsi ką tik išlindęs iš dušo.
Jam prisisapnavo košmariškas nuotykis. Atseit, užsidarė jis duše, nusiprausė kaip žmogus, o išlipęs pamatė, kad stovi Seimo salės vidury ir jį į tribūną kviečia Prana Skėtis:
- Ateik Kara Bauski! Pasakyk dabar visiems, ką tu apie gėjus galvoji!

Kara Bauskis tipena mažais žingsneliai, tarsi tarp šlapių šlaunų laikytų 1945 metų Château Mouton-Rothschild butelį, o rankomis desperatiškai mėgina uždengti savo priekinę ir užpakalinę gėdas. Taip betipendamas per Seimo salę link tribūnos ir atsibudo visas dar šlapias, tarsi ką tik iš dušo išlindęs.

Tada jis nuėjo į dušą IŠTIKRŲJŲ, nusiprausė kaip žmogus, bet, prieš išlipdamas, dėl viso pikto apsižiūrėjo, ar nėra kur nors arti Prana Skėčio.

Po dušo ėmė atidžiai apžiūrinėti visą save veidrodyje ir kažkodėl pagalvojo apie gėjus, nors anksčiau jeigu galvodavo šia tema, tai mintyse vadindavo juos pederastais.
- Kas čia man darosi? Kodėl aš galvoju apie gėjus? Kodėl negalvoju apie pederastus? - svarstė Kara Bauskis, kruopščiai apžiūrinėdamas savo rankų nagus ir nusprendė: - Reikėtų vieną kartą pasidaryti manikiūrą, - o nuleidęs žvilgsnį dasprendė: - Ir pedikiūrą.

O kai atėjo į Seimo posėdžių salę, tai akimis iš karto susirado aktyviausią Žmogaus teisių aktyvistę, o kojomis priėjo prie jos taip arti, kad niekas kitas negirdėtų, ir į kairę ausį jai sušnabždėjo tekstą:
- Klausyk, Armonikaite! Ar nenorėtum, kad padėčiau per Seimą prasukti tavo paruoštą įstatymo projektą dėl LGBT teisių?
Pastaroji net atšoko porą metrų:
- Ką sugalvojai, Kara Bauski! Žinau tave - esi velnias vaikišku veidu!
- Noriu jums padėti ir tiek. O ir Lietuva šituo klausimu velkasi Europos Sąjungos šiknoj - tiesiog pribrendo laikas išspręsti problemą. - šitaip pasakė Kara Bauskis, pasitaisė ką tik sulaižytus plaukus, apsisuko ant dešinio kulno ir nuėjo į žaliąją Seimo zona.

Čia jo jau laukė ištikimoji bendražygė.
- O ką tu, Šere, pasakytum, jeigu mes įteisintumėm gėjų santuokas? - labai keistai pasisveikino Kara Bauskis.
- O jėzusmarija, Kara! Bijok Dievo! Jie juk iškrypę ligoniai! Juos elektra gydyti reikia!
- Agninskiene! „Gėjai yra ligoniai“ - nebe argumentas jau nuo 1992 metų! Čia tave net mokinukas sukirstų! Tu, Agninskiene, geriau šita krypčia galvok: įgyvendinsime Žmogaus teisių konvenciją, ES direktyvas, kurias esame prisižadėję, na, ir pagaliau išlįsime iš Europos šiknos LGBT klausimais, kur tūnome su rusais ant tos pačios lentynos. Gėda!.. Va šitaip reikia frakcijai paaiškinti... O tuos homofobiškus bajerius su elektrošokais palikime Tikram Gražuoliui. Beje, kodėl aš jo nebematau Seime?
- Girdėjau jis dabar dainuoja Operoj.
- Jis dainuoja Operoj... Keistoka...
- Bet Kara! Aš taip negaliu iš karto, vienu ypu... Aš neperlipsiu per save! .. Aš negaliu agituoti frakcijos už gėjus!
- Nesinervuok, Šere!.. Neskubėk... Gerai apmąstyk viską... Pati sau į šituos klausimus atsakyk... Išanalizuok Armonikaitės projektą... Va, kanapes legalizavom - parūkyk...

O tuo tarpu, kol Kara Bauskis su Agninskiene diskutavo Žmogaus teisių klausimais, Gražuolis su Eugenijum intensyviai dirbo programėle, heteroseksualą galinčia paversti homoseksualiu.

- Beveik visi iš tavo pateikto sąrašo programėlę suvirškino, bet va - vienas seimūnas niekaip nepasiduoda... - rezultatus komentavo Eugenijus.
- Kas toks? Gal nelabai svarbus?
- Šerė Agninskienė.
- Ta velnio boba!.. Blogai... Oi, blogai!.. Ji žaliąjam orkestre griežia pirmu smuiku!.. Be jos projektas gali strigti... Ale iš kokių viduramžių šita išlindo, kad net programėlė jos neįveikia?!
- Gal gali būti klaidų jos duomenyse?
- Nežinau... Visi duomenys iš Registratorių centro... Patikrinti...
- Nebent... O tu žinai ką?!. - staiga Eugenijus tarsi užčiuopė siūlo galą. - Sužinok tikslią jos mergautinę pavardę. Labai tikslią - patikrink kiekvieną raidę!

Praėjo visa savaitė, kol Gražuolis patikrino kiekvieną raidę. Vargšelis net 12 kilogramų tas raides betikrindamas numetė, bet štai pagaliau, vos vilkdamas kojas užkėlė save į viršutinį dangoraižio aukštą ir įvirto pro Eugenijaus apartamentų duris:

- Eugenijau! Tu nepatikėsi! To net susapnuoti neįmanoma! Jos mergautinė pavardė buvo Agnis Širinskas!

O kitą dieną Agninskienė jau nuo pat ankstyvo ryto trypčiojo prie Seimo posėdžių salės durų ir kartais vis pasistiebdavo, kad geriau matytų, ar neateina Kara Bauskis. Bet staiga netyčia pamatė jaunąją liberalę ir instinktyviai sušuko:
- Armonikaite! Armonikaite!

Bet Armonikaitė išdidžiai praplaukė holu link tualetų. Taip ir liko neaišku, ar ji neišgirdo, ar tiesiog nevirškino Agninskienės. O gal labai norėjo sysiu?

Praėjo savaitė.
Tą patį vakarą labai netikėtai Speisius su Gražuoliu Eugenijui ir Ronaldo kaip artimiausiems draugams pranešė apie SAVO sužieduotuves.

Vyrai vėl šėlo viršutiniame dangoraižio aukšte... Sužieduotuvių proga į orkaitę (dabar jau tradiciškai) šovė kugelį... Kaip šaratukai ritinėjosi po apartamentus ir sporto salę... Vartojo alkoholį, lengvus narkotikus ir kitas daržoves ir, suprantama, dangoraižio stogo terasoje kvartetu iškilmingai sugiedojo himną „Gražuoli, tu mano kugelį suvalgei! „

O kada šėlsmas aprimo ir vyrukai sudribo į minkštus krėslus prie cigarų stalelio Eugenijus staiga perjungė žaismingą nuotaiką į dalykinį pokalbį:
- Tai kur galvojate tuoktis, balandėliai? - Eugenijus išpūtė cigaro dūmą kaip tikras amerikietis, o po to kaip tikras lietuvis entuziastingai paklausė: - Žiūrėkit! O kodėl gi jums nesusituokus čia, pas mus - Lietuvoje?

Speisius buvo gudrus lapinas ir jautė, kad praėjusį kartą prie to paties stalelio pradėtas vyriškas žaidimas „kieno didesnis? „ vystosi ne jo naudai. Bet iš kitos pusės, iki susilažinto pusmečio beliko tik mėnuo...

- Aš tai tikrai nieko prieš neturėčiau... - lėtai samprotaudamas išpūtė cigaro dūmą Speisius. - Ir turiu prisipažinti, kad esu maloniai nustebintas smarkiai pasikeitusiu politiniu fonu LGBT klausimais Lietuvoje... Jūsų senatoriai - netgi tas Kara Bauskis - stipriai evoliucionavo šia tema... Aš sužavėtas!.. Bet matai, mielasis Eugenijau... Mes su Gražuoliu nusiteikę kuo greičiau oficialiai įteisinti savo santykius... O galvoti, kad Lietuvoje per mėnesį tam atsiras teisinės sąlygos būtų pernelyg jau naivu...

- Brangusis Speisiau... - Eugenijus gurkštelėjo šlakelį prancūziško konjako. - Susitarkime: jeigu čia teisinės sąlygos atsiranda iki jūsų vestuvių numatytos datos - jūs su Gražuoliu čia ir tuoksitės!
- Okey!.. Negaliu atsižavėti lietuvišku entuziazmu!.. - vėl kirto rankomis vyrai.

O po savaitės žiniasklaida išplatino oficialų pranešimą:
„Lietuva įteisino vienalyčių asmenų santuokas ir tapo pirmąja tai padariusią šalimi postsovietinėje erdvėje.
Pirmoji pora pareiškusi norą susituokti Lietuvoje - buvusi Holivudo žvaigždė Kėvinas Speisius ir anksčiau gerai žinomas visuomenės veikėjas, „Darykime vaikus Lietuvai“ sąjungos pirmininkas, o dabar dar geriau žinomas Nacionalinės Operos primadonas Tikras Gražuolis. „

2018-10-15 21:21
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 4 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2018-10-16 10:04
_žemaitukė_
Nepykite, be reikalo gadinau akis.
Tik už triūsą būtų pora balų.
Lėkštas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-10-15 22:20
trajektorija
Na, ne... Kakalio istorijos buvo geresnės :)
Gal tik man taip atrodo, nes socialinės „aktualijos“ kiek pripjauna...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą