Rašyk
Eilės (73322)
Fantastika (2192)
Esė (1496)
Proza (10356)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1109)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 14 (4)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterTą naktį buvau vandens stiklinė. Kadangi dievinu vaidmenų žaidimus, turėjau platų pasirinkimo spektrą. Galėjau būti:
A. Lentynoje stovinti vandens stiklinė kurioje močiutė nakčiai pamerkia savo dirbtinius dantis.
B. Ant naktinio stalelio stovinti vandens stiklinė, kurią periodiškai prie perdžiūvusių lūpų spaudžia pagirų kankinamas rimtas dėdulė. Dvokia nuo jo atsakančiai, patikėkite.
C. Vandens stiklinė kuri tuoj pat išsprūs iš stipriai karščiuojančio vaiko rankų. Sudušiu. Taip ir nespėjusi jo sudrėkinti.
D. Šiek tiek iškrypėliškas variantas. Po sekso tarp įkaitusių moters krūtų įgrūsta vandens stiklinė. Moteriai šiurpu ir juokinga tuo pačiu metu. Ji nesitikėjo tokio ilgamečio draugužio nukrypimo nuo tradicinio elgesio - Po To, normų.
Kurį variantą pasirinksiu? Nenustebinsiu jūsų. Nė vieno! Einu nauju, iki šiol nebandytu keliu. Nusprendžiau susapnuoti, kad esu artipilnė, ne, puspilnė, t. y. pusiau pilna, arba pusiau tuščia vandens stiklinė.
Stoviu ant saulės nutviekstos palangės. Šalia auga kokie nors klastingi vazoniniai augalai. Tarkime – pelargonijos. Jums patinka? Pelargonijos. Jos kvepia taip aštriai. Charakteringai. Ypač po to, kai jas palaisto. Po to jos kvepia skiestais kačių myžalais.
Tai va – mane pastatė ant palangės norėdami palaistyti pelargonijas.
Saulė plieskia pro lango stiklą. Šutra. Kaip šiltnamyje. Tos klastūnės pelargonijos kvepia aštriai. Kvepia grėsmingai. Kvepia godžiai.
Na, suprantate? Jos gi nori gerti. Jas troškina. Joms baisu. Negaus vandens – nugeibs, užtrokš, patirs epinį cypimo priepuolį.
Ar jūs kada nors girdėjote iš troškulio cypiančias pelargonijas? Ne? O man teko... Patikėkit, vien tai prisiminus pradėjau kuo karščiausiai melstis, kad tuoj pat grįžtų ant palangės mane pastačiusi ranka.
Ei, ranka, grįžk! Paliek jas. Nes dar akimirka ir visą saulės nutvieksto kambario erdvę užtvindys epinis pelargonijų cypimas. O aš antrą kartą to neišgyvensiu. Tiesiog. Sueižėsiu. Įtrūksiu. Išsitaškysiu vandeniu ir smulkiomis stiklo šukių skeveldromis ant vazonų, langų ir tų pačių dvesiančių pelargonijų.
Uff – panašu, mano maldos buvo išgirstos. Ranka grįžta. Bet ką jūs sau manote – vietoj to, kad šliūkštelėtų mano turinį, mano esmių esmę ant troškulio kamuojamų pelargonijų, ranka pradeda kelti mane aukštyn.
Įsivaizduokite – užsimiršusi, amnezijos ištikta ranka pakelia vandens stiklinę prie moters veido. Dėmesio – sparčiai artėja jos putlios, subtilia rožine spalva dekoruotos lupytės. Jos kruta, leidžia kažkokį tai garsą, berods veblena taip vadinamus žodžius.
Lūpos prasiveria. Mano briaunotą, stiklinį kraštą čiumpa aštrūs dantukai. Ji geria kažkaip keistai. Košia į save vandenį. Perleidžia jį per lūpų filtrą, dantų rėtį, agresyviai mala vandenį liežuviu, stumia jį gilyn į save.
Dalis manęs, esminė mano substancija dingsta šios besotės ryklėje.
Trumpam prarandu sąmonę.
Pamažėle atsigaunu. Patikėkite, tolimesni mano bandymai įsivaizduoti kur toliau nukeliaus tie trys gurkšniai dieviškos esencijos, kurią Viešpatis užrašė kaip formulę H2O, buvo nepakeliami.
Aš ištuštėjau. Mane išgėrė. Aimanavau ir girgždėjau savo stiklinėmis sienelėmis, pastatyta atgal ant saulės nutviekstos palangės.
Nebekreipiau dėmesio į epinį pelargonijų cypimą.
Man staiga viskas tapo pochui!
Taip ir atsibudau – su šia fraze, kuolu įsmigusia į per naktį nepailsėjusias smegenis.
2017-05-11 22:25
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2017-05-24 23:45
Renaldas Mikalauskas
Nesupratau. Kur šitame kurinyje yra fantastika?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2017-05-14 18:58
Geguzis
Dėkui!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2017-05-13 21:46
ČakoPelėda
Nepatiko pabaiga ir dar kelios smulkmenos, na kad ir tokios, kaip nemotyvuoti keiksmažodžiai (na pvz. kam reikėjo šito: "man staiga viskas tapo pochui!"?) ar autoriaus kreipiamasis į skaitytoją, kai lyg ir laukiama jo pritarimo, reakcijos ar pan. Nors čia labai jau subjektyvu.

Bet šiaip visai įdomus pratimukas, lyg eksperimentas, lyg joke‘as, na bet juk vistiek ne atbula ranka parašytas.

Cypiančias pelargonijas ne tik kad puikiai įsivaizduoju, bet ir pati mačiau/girdėjau. Jei jų tų tiek daug, kad net negali kvėpuot, kai jos puikuojasi ant kiekvienos palangės ir ne tik, o vasara tokia karšta, kad laistyk – nelaistęs, o žemė vazonuose vis suaižėja, tie pelargonijų lapeliai, jie ne tai kad pavysta, bet lyg ir suplokštėja, pasidaro tokie  plokštučiai, lyg išlygint lygintuvu, dar nesudžiūvę, bet jau lyg ir galvojantys pradėt džiūt, tokie nemalonūs akiai, tokie apgailėtini, kad rodos net girdi, kaip cypia. Tas jų cypimas visai tylutėlis, vos vos girdimas, bet vistiek nemalonus ausiai.
Tokios man yra pelargonijos. Vaikystės trauma gal ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-05-12 13:36
Geguzis
kitos bėdos, ieva!
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-05-12 11:29
ieva3003
Antras šio autoriaus kūrinys Fantastikoje, kuriame fantastikos neįžvelgiu. Dėl kokių priežasčių ne Proza? Ar sunku atrasti mygtuką ar kažkokios kitos bėdos?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (4)
Blogas komentaras Rodyti?
2017-05-11 23:14
Nuar
Aš nemoku rašyti. Nesu, kaip Jūs sakote, kūrėju. Jei Jums taip patogiau, galite vadinti "siaura/kieta/kakčiu". Man tinka. Aš nepretenduoju į "vietą po saule".
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-05-11 23:08
Geguzis
vyriškai, moteriškai - kas čia per mąstymo klišės? kūrėjui nepriderėtų būti tokiu siaura/kieta/kakčiu, čia juk ne nac.erotikos konkursas koks ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-05-11 23:04
Nuar
Susitarėm. Man patiks.:) Ji+Ji. Tik be žodžio "papukai". Prašome švelniau, ne taip vyriškai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2017-05-11 23:02
Geguzis
na, čia bent jau pakaruokliai vėjyje nesiūbuoja ;)  O apie seksualumą ir kraujo priplūdusius papukų spenelius galvojau mažiausiai p.s. kitą kartą pasistengsiu būtent dėl jūsų
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2017-05-11 22:52
Nuar
Jei tikėjotės, kad iš techninės pusės vandens nugėrimas iš stiklinės atrodys seksualiai, tai klydote. Nė kiek. Cypiančios pelargonijos - paprasčiausiai jų gaila, nes jos cypia, bet daugiau jokių emocijų. Jei norėjote, kad tikrai skaitant būtų įdomu, Jums reikėjo rinktis variantą D, kuris nėra joks iškrypęs. Nors deklaruojate esanti moterimi, Jums, kaip vaizdžiai mąstančiam žmogui, neturėtų kilti problemų aprašant, kaip lūpomis yra liečiamas vanduo stiklinėje ir po to glamonėjamos švelnios, šiltos moters krūtys. Pavasaris juk, galėjote bent tiek pasistengti. P.s. Jokios fantastikos čia nėra. Personifikuotos stiklinės nepakanka. 
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą