Rašyk
Eilės (72399)
Fantastika (2182)
Esė (1493)
Proza (10247)
Vaikams (2476)
Slam (49)
English (1094)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 16 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterViskas būna aišku iki to momento, kol neatsisėdi rašyti.

Nori pradėti - ogi žiūri, kad nieko neturi sudėliojęs. Nors jauti viduje nepasitenkinimą, sunkumą, susikaupusią naštą. Galvoje daug minčių, bet niekas nesiriša, viskas padrika, išsilakstę, ateina - išeina, niekas neužsibūna ir nesusikaupia. Daug medžiagos, bet nėra kūno.

Ir supranti, kad esi sustabarėjęs, mintys surakintos, vidus užspaustas, veidas irgi niūrus. Neva viską žinai, niekuo nesidžiaugi, dėl nieko negatyvaus nenusimeni. Viena linija, šniūras, tiksliau. Jokio pulso. Gaunasi, kad negyvas.

„Rinkis džiaugsmą“. Aplink mažai beliko tikro džiaugsmo, t. y. nuoširdaus žmonių bendravimo.

Galima rašyti daug ir labai daug apie šiandieninio gyvenimo nelaimę, bet kas iš to? Jei aš pats savęs nematau. Nematau savęs per savo paties mintis. Manęs nėra.

„Pasiek tą, padaryk ana, surask/nupirk/nuvažiuok/paimk“ ciklas. Nusifotkink, pamatyk, parašyk ką nors protingo, atrodyk protingai, atrodyk gražiai, atrodyk madingai/stilingai/šiuolaikiškai - nors juk tau tai VISAI nesvarbu. Atostogauk 2 kartus per metus: vieną kartą kalnuose, kitą - šiltuose (kraštuose). Valgyk TOJ kavinėj, nusifotkink, ką valgai/su kuo valgai. Susitinki su draugu - pasidžiauk tuo. Nubėgai gabalą kelio - pasidžiauk tuo. Nubėgai su gražiais kedais - pasidžiauk tuo. Džiaukis viskuo! Džiaukis gyvenimu, butu, mašina, mergina, savo mergina, vaikinu, savo vaikinu, kita mergina ir kitu vaikinu, dviem merginom, šuniu...

„Džiaukis“ karuselė įsuka taip, kad pradėti visiem viską rodyti, dalintis, kad tai tampa įpročiu, būtinybe pasidžiaugti. Galų gale pats įvykis tampa nesvarbus. Svarbus tik tiek, kad tai būtų originalu, nes galutinis tikslas yra pasidalinti. Išdresiruoti narcizai.

Karuselė taip greitai sukasi, kad mes nesugebam įžiūrėti, kas ją suka. Tapom paviršutiniškais, nebekeliam klausimų, kodėl mes karuselėj? Kodėl apskritai ją suką? Ir pasitenkinam tuo, ką matom. O ką gali matyti iš susiliejusio vaizdo? Nieko aiškaus ir suprantamo.

2017-03-20 14:00
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2017-03-24 17:34
Liudvkas

                    Gerb. Aviašiaipsau,
    Jaučiu ir suprantu Jus. Aš visą tai patyriau prieš devynerius metus. Žnau kaip yra sunku gyventi, kai galvoje sukasi mintys kurios nepalieka ramybėje,  kankina ir nepavyksta jų atsikratyti. Turiu patyrimą, todėl galėčiau patarti kaip išeiti iš aklavietės. Bet apie tai parašysiu po to kai apsilanysit pas Liudviką. Pirmiausiai apsilankykit jo Dienoraštyje ir dokit žinutę,- sudomino jus ar ne. Jei taip, esu įsitikinęs, problemos išnyks, ir  Jūs, parašysit nuostabią  knygą.
                      Pagarbiai,  Liudvikas.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-03-20 16:23
_ ___
labiausiai taiso macte animo bet paprašyk tos kuri rašo kopetėlės
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2017-03-20 16:04
avašiaipsau
Ačiū.
Kaip galėčiau pataisyti pavadinimą?
Niekaip nerandu.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-03-20 15:22
_ ___
karuselė*
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą