Rašyk
Eilės (73135)
Fantastika (2190)
Esė (1490)
Proza (10332)
Vaikams (2502)
Slam (49)
English (1103)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 13 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitterבס“ד

VANSEN 37

Sūneli, myliu tave. Linkiu sėkmingo brendimo ir vyriškėjimo.
Sefer achinuch rašo, kad draudžiama turėti lytinius sntykius su tėvo seserimi. Taip pat draudžiama turėti lytinius sąntykius su mamos seserimi. Teta gali būti pagal tėvo tėvo, ar tėvo mamos; ar teta pagal mamos tėvo, ar pagal mamos mamos, pusę. Visiais atvėjais ji – draudžiama.
Vakar skaičiau mintis komentuojančias Froido, kai kurias idėjas. Viena įdėja manau reikia tau žinoti. Parašyta, kad žmogus gali savo lytinę energiją nukreipti į kitas sritis, pavyzdžiui darbą, kūrybą, sportą. Lytinį potraukį galima ir būtina kontroliuoti. O jei potraukis nukreiptas į objektus kuriuos draudžia Oiraiso, ar Rabonan, tada būtina perorentuoti į leidžiamą bjektą.
Heleninės civilizacijos atstovai tave tikins, kad lytinė rentacija nekontroluojama, kad ji įgimta, kad ką gali padaryti jei „norisi“. Netikėk jais. Oiraiso nedraudžia to, prieš ką neįmanoma išstovėti, ir neliepia padaryti to, ko neįmanoma įvygdyti. Tūkstantmetė patirtis įrodo, kad įmanoma valdyti savo „emocijas“, „norus“, „potraukį“, „lytinę orentaciją“.
P. S. Tradicinė šeima pati aukščiausia žmogaus ugdymo sistema. Nes tik santuokoje vyras ir moteris tampa žmogumi. Susijungus vyriškam ir moteriškam pradui tampama vienu socialiniu dariniu, kuris vadinasi žmogus. Turiu perspęti, kad ieškotum jautiruos, mątančios, gilios panelės. Kuri mokėtų atskirti pelus nuo grudų, tikras vertybes nuo heleninės subkultūros. Nes nepavyks pastatyti namų, žmogaus su asmeniu kuris ne stato, o griauna. Nes jei nežinai kas tiesa, kas ra melas, kas yra blogis, o kas gėris, tada neišvengiamai griaus. O jei pavyks ką nors gero pastatyti, tai rezultats kaip aklai višati grūdas, bus atsitiktinis. O klautis atsitiktinumu negalima. Nes nelaimės atveju sugriausi gyvenimą. Rinkis ne fiziškai gražią moterį, nes toks grožis laikinas, o gražią sielą, nes siela nesensta, ir dvasinis grožis, jei jį puoselės, ir saugos, tik didės, plėsis, ir žydės.

VANSEN 38

Mano tikslas išreklamuoti šeimos institutą, nes heleninės kultūros aukos sunaikino tradicinės šeimos sąnpratą. Moraliniai devintai naudojasi protu, tam kad išpuoselėtų filosofines idėjas pateisinančias demoralizaciją. Apskritai, heleninėje civilizacijoje neprigijo moralinės idėjos, kurias viena žydų sekta bandė įskiepyti liedama kraują ir degindama. Ši sekta atsiskyrė nuo savo šaknų, ir sukūrė konsepcijas su kuriomis nesutiko Hebrajų išminčiai. Du tūkstančius moralės svetimkūnis buvo heleninės civilizacijos audinyje, bet rodos, pagaliau helenistai šią svetimybę nesigėdindami atstūmė. Šiuolaikinės vakarų visuomenės vystimosi filosofija – demoralizmas.
Todėl prašau, tu pats esi nedidelė oazė. Tavo šeima yra nedidelė moralės oaze. Saugokite vienas kitą. Ant dorų šeimų stovi visas pasaulis. Kai moraliniai devientai nebeturės vaikų, jie norės atimti juos iš dorų šeimų. Nes jie skurdžiai gyvena, vaikams neužtikrina materealaus minimumo. Daug kitokių įdėjų jie sugalvos, kad atimti vaiką iš tradicinės šeimos. Kodėl? Nes patys vaikų negimdo. Jei nepavyks vaikų atimti, tada prisivilios saldainiais, gėrimais, malonumais, socialinėmis galimybėmis. Jie norės įbrukti demoralizmo įdėjas vaikams, kad jie pamirštų „tradicinę šeimą“. Demoralistai, apskritai turi daugiau pinigų. Nes neturėdamas žmonos, vaikų – jis gali daugiau laiko skirti studijoms, darbui, karjerai. Taip kapitalas sukaupiamas moralinių devientų rankose. Nenustepk, kad reklamuoja amoralius dalykus. Pinigais jie dirbtinai išreklamuoja savo idėjas. Bet viskas, kas dirbtina ir nenaturalu – sudyla, išnyksta savaime. Ateis laikas, kas pasaulyje nebeliks moralinių nusikaltelių. Norėčiau, kad po 222 metų jų nebeliktų. Tikiu, kad taip ir bus.
Žmonės keičiasi. Todėl kai surasi žmona, būk lankstus vertindamas jos elgesį, charakterį, pastangas. Jei ji turės negativių aspektų, nemanyk, kad taivisiems laikams. Kantriai lauk pokyčių. R. S. Kohen pataria: „Jei žmona stengiasi, tada pasakyk: matau, kad pasikeitei, tavo elgesys geras. Nebijok pripažinti žmonos tobulėjimo“.

VANSEN 39

Atėjo atsakymas, kurį buvau uždavęs aunksčiau...
Всевышний решает кем будет человек - мужчиной или женщиной, умным или богатым, толстым или высоким, он решает, что должна пройти в этой жизни эта душа. И невозможно это менять и невозможно поменять природу человека...
С уважением, Мендель Агранович
2017-03-12 18:34
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2017-03-17 16:51
tictac_it
aš nieko prieš prieš (:)) alkohogolį ir kt. svaiginimosi būdus - bet juk reikia šiek tiek maskuotis ir tekstukus redaguoti "švelnesnėje" būsenoje - ir tada jau publikuoti ... nors - čia ne aksioma, čia tik kvailoka gal nuomonė. 1
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-03-12 19:46
pasalietis
vsevyšnas atostogauja, o žmogau, negi nepastebi.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą