Rašyk
Eilės (74285)
Fantastika (2201)
Esė (1498)
Proza (10537)
Vaikams (2511)
Slam (49)
English (1140)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 31 (5)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter-Komanda, dabar vyks pratybos. Kiekvienas užimkite savo poziciją, - įsakiau, vaikščiodamas pirmyn ir atgal. Kiekvienas čia gyvenantysis padarė tai, ką liepiau.
Už mano akių užkliuvo Kora. Ji vis dar žiūrėjo į mane baimės kupinomis akimis. Sustojęs kurį laiką žvelgiau į ją, prisimindimas vakarykštį įvykį mano kambaryje. Širdies gilumoje jaučiausi blogai, jog taip ją užsipuoliau, tačiau greitai susiturėjau. Nė vienam iš jų ne valia matyti manęs švelnaus ir gero, nes tai reikštų, kad esu pažeidžiamas. Jie galėtų tuo pasinaudoti ir sukilti prieš mane. Aš negaliu jiems to leisti. – Ar supratote?!
-Taip, vade! - sušuko visi choru.
Iš pirmo žvilgsnio galite pagalvoti, jog tai kariuomenė, tačiau neapsigaukite. Tai nėra kariuomenė, jie nėra kareiviai (iš dalies) ir aš nesu seržantas ar kokį nors panašų laipsnį užimantis žmogus. Aš esu Bebaimis ir tas, kuris suteikė namus visiems šiems likimo nuskriaustiems žmonėms. Tačiau sukūriau savo taisykles. Ir viena iš svarbiausių – klausyti manęs ir vykdyti užduotis, kurias jiems paskiriu.
-Tuomet pirmyn! Darykite tai, ką darote kiekvieną dieną! Treniruokitės ir tapkite stipresni, didesni ir galingesni! - ėmiau rėkti, kad juos uždegčiau. Suvokiu tai, kad negaliu jiems leisti užmigti ant laurų. Koks aš būčiau vadas, jeigu negalėčiau pasirūpinti savo kariuomene?
Visi užėmė savo pozicijas ir ėmė treniruotis.
Kam aš juos ruošiu? Apie mus žino visas pasaulis. Ir kiekvienas svetimšalis, neturintis savo kraujyje nei gramelio baimės, trokšta mūsų mirties. Mes turime būti pasiruošę viskam.
Kiekvienas čia esantis tam nesipriešina, nes jau ne kartą dalyvavo susišaudyme su priešais. Žinoma, yra ir naujokų, bet jie neišleidžiami kariauti, nes dar nėra nei fiziškai, nei emociškai tam pasirengę. Jau vien su patyrusiais kariautojais visko pasitaiko.
O kol mes kariaujame, juos saugo taip pat gerai apmokyti apsauginiai. Ar jų užtenka? Be abejo! Mūsų yra šimtai tūkstančių. Todėl šios šachtos ir urvai yra įkūrdinti ir pritaikyti bei sumoderninti žmogui. Čia daug erdvės, kad tilptume visi. Neveltui pasirinkau šią vietą. Visada žinojau, kad tapsiu tuo, kas esu šiandien.
Dabar stebėjau kovas ringe. Kora stojo prieš Edvardą. Vakiną, kuris šioje vietoje dirba santechniko darbą.
Kora kelias sekundes pasispyruokliavo ant kojų, kol Edvardas traškino pirštų sąnarius. Tada abu pritūpė vienas priešais kitą, linktelėjo įdėmiai žiūrėdami kits kitam į akis, o kitą akimirką kibo vienas kitam į atlapus. Kova buvo tarsi kačių peštynės. Nė vienas nepaidavė, kol galų gale Kora pasinaudojo proga, kai Edvardas buvo pasilenkęs ir žiebė alkūne šiam tarp menčių. Vaikinas klykdamas parkrito ir ėmė dusti. Kora kietai sučiaupė lūpas ir nieko nelaukusi spyrė jam į veidą. Iš nosies pasipylė kraujai, mačiau, kad jam prakirsta lūpa ir akis akimirksniu pamėlynavo.
Vaikinas ištiesė ranką į priekį delnu į Korą ir ėmė maldauti pasigailėjimo, tačiau Korai buvo negana. Ji čiupo jį už peties ir atvertė taip, kad jis žiūrėtų į ją. Tada ji smogė keletą kumščių jam į veidą, krūtinę ir pilvą. Paskutinį kartą mergina suėmė vaikiną už pečiu ir trinktelėjo jį į grindis. Vaikinas trenkėsi į šaltą ir kietą betoną su galvą ir kaip mat neteko sąmonės.
-Pakaks, - sušukau Korai, tačiau mane girdėjo visi ir tiesiog nuščiuvo. Paprastai beveik niekada nestabdau kovų, o jas tik raginu, tačiau šįkart Kora persistengė. – Kora, tu jau padarei savo. Kas nor išneškit vaikiną, - pasakęs paskutinius žodžius, išėjau iš sporto salės.
2015-07-30 10:47
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 5 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2015-07-31 21:21
Aurimaz
Amm... apie ką čia?
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-07-30 15:00
Meškiukas
Nelabai man suvokiama -kam ta karinė parengtis?
Antras klausimas - kam reikalingas santechnikas?
Trečias klausimas - kodėl iki šiol toks kaip aš, turintis gana nemenką fantaziją ir bardaką galvoje, nesugeba suvokti kur ten kas vyksta. Visiškai nėra paprasčiausio aplinkos aprašymo, ką jau kalbėti apie siužetą, rutuliojamą ta  pačia kryptimi "aš kiečiausias smėlio dėžėje". Labiau padirbėti reikia prie istorijos.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą