Rašyk
Eilės (73052)
Fantastika (2189)
Esė (1492)
Proza (10330)
Vaikams (2494)
Slam (49)
English (1100)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 18 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterBaisu minėti pavardes, kai žmonės susireikšmina ir net už netiesioginį klouno pavadinimą traukia kitus teisman. Galbūt juos reiktų vadinit kretinais ar moronais, tuomet ir į teismą nepadavinėtų, nes patys suprastų, jog paneigti tokius epitetus būtų tiesiog per sunku. Gal netgi neįmanoma, bet žinot, šiam pasaulyje visko būna. Ypač, kai kišenėse šlama vertingi popierėliai. Iš pradžių man buvo keista, dabar jau ir pikta. Ir visiškai be reikalo, patikėkit, aš tą suvokiu, bet visvien, kažkodėl rašau. Vien tik dėl to, jog laikau save geru žmogumi ir viliuosi, kad tai perskaitys asmenys, kurie galbūt gebės mąstyt kritiškai ir galiausiai praplės savo akiratį bei pataps tolerantiškesniais. Trumpai tariant, atsirado Lietuvoje homoseksualų porelė, kuri kažką ten su vaiku išdarinėjo. Nesigilinau į situaciją per daug, nes tie, apie kuriuos rašau, nesigilino lygiai tap pat. Prakaituotais pirštais bei išraudusiomis, nuo agresijos pertekliaus, akimis, maigo klavišus ir stebi tai, ką patys peckelioja feisbukuose. Šūkauja „žiūrėkit, žmonės, kokie tie gėjai blogi, pedofilai jie, vaikus tvirkina“. Ir daugiskaita čia naudojama visiškai sąmoningai. Atpažįstat kas? Jei ne, pasufleruosiu dar. Jiems, realiai, net nesvarbu tas vaikis. Jiems svarbu likti teisingiems antrinant garsųjį muzikantą, kuris taip pat nesugeba surasti skirtumų tarp pedofilų ir homoseksualų. Argi jie nedviveidžiai?

11150466_952913598094202_5901769241121340793_n
Ricky Gervais
Leiskit man pateikti vieną argumentą, tik dėl šventos ramybės. Pedofilija, zoofilija, nekrofilija ar dar bet kokio tipo prievarta grįsta filija, negali būti siejama su homoseksualumu vien dėl to, kad tai lygiai taip pat negali būti siejama su heteroseksualumu. Kad lengviau būtų sujungti taškus, paminėsiu, jog homoseksualai, lygiai taip pat, kaip ir heteroseksualai, sueina lydimi abiejų pusių trauka, simpatija, aistra ar dar belenkuom, kas gali suartinti du žmones. Tuo tarpu jų lyginamos filijos tėra vienos pusės noras patenkinti savo seksualines užgaidas pasitelkiant prievartą. Prievartą, už kurią jie lieka, ar bent jau turėtų likti, nubausti. Aišku, tada GĖJAI (didžiosiomis raidėmis neatsitiktinai, nes su lesbietėmis kaip ir viskas gerai, juk kažkodėl jos niekam netrukdo) yra blogis dėl rengiamų paradų. Kiek tų paradų buvo per tuos varganus 25 metus? Nepykit, per daug tokių dalykų nesureikšminu, tai ir neskaičiuoju, bet esu girdėjęs vos kelis. Užtat labai labai norėčiau, kad siaurapročių (ne dėl to, kad ta žmonių terpė yra buka, o dėl savo siaurų pažiūrų; kas yra kone tas pats, kaip ir būti buku, bet tai tik mano subjektyvi ir niekam nereikalinga nuomonė) liktų tiek nedaug, jog jie patys pradėtų rengti paradus. Paradų tikslai galėtų varijuoti tarp begalės pasirinkimų, bet populiariausias turėtų būti žodžio laisvės gynimas. Taip jau būna, kad jei jie kažką pasako ir susilaukia argumentuotos kritikos atgal, visada išsitrauks tą žodžio laisvės kortą, kuria mojuos priešais save ir nebyliai sakys, kad jie – neliečiami. Atseit į asmeninę nuomonę žmogus turi teisę, o visi kiti argumentai bei faktai yra nieko verti. Svarbiausia - jų nuomonė!

Sunku laimėti diskusiją prieš aukšto intelekto žmogų, dėja prieš kvailį, tai tiesiog neįmanoma. Tai kaip žaidimas šaškėmis, tik kad varžovas gali nepaisydamas juodų langelių kraštų, lipti kur tik panorėjęs. Tiksliau – negali, bet vistiek tą daro. Ir nieko blogo tame nemato. Todėl ir reikia jam viską parodyti pirštu, kad pamatytų ir galbūt suprastų. Dėl to paties ir reikia kalbėti. Ne tik apie homoseksualus, bet apie viską, kas neduoda ramybės. Kartojuosi – kalbėkime ir diskutuokime, susirinkite faktus bei tinkamus argumentus. Ir nelyskime ten, kur esame nepakankamai kompetetingi, kaip, pavyzdžiui, į mašinų lenktynes su vidutiniškais vairavimo įgūdžiais ar į laidą apie ekonomiką bei finansus neturint apie tai elementaraus supratimo. Tuomet ir žmonės nesijuoks, ir patys nesijausim apgailėtinais.

Už geresnę Lietuvą, vyrai ir moterys.
2015-06-25 06:37
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 2 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2015-08-02 18:01
Aurimaz
Gerai, kad autorius stengiasi kalbėti tokiomis temomis, bet argumentacija šiuo atveju yra tiesiog per menka ir netraukianti.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-06-25 11:48
songs of alill
Man patinca mergaitės iš smėlio dėžės. Cas aš?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą