Sudužęs laivas niekada negrįš
Į smėlį toks, koks buvo.
Ir niekada nebūsiu Tau, kokia buvau.
Įtūžęs jūros vėjas svies tolyn mūsų svajonės burę.
Ir dings neatsigęždamas, netaręs
Nei „Sugrįšiu“, nei „Palauk“...
Jei grįžtų toks, koks buvo, jis grįžtų ne į smėlį, o į...prieplauką, uostą...?
Kitimas labai svarbu - tokį, koks jis grįžta į smėlį, atskalomis, duženomis, galima pamilti dar labiau...Taip ir tave:)0
Silpnokai kaip kūrinys, kaip emocija taip pat...Reikėtų paieškoti kažko daugiau kūryboje:išraiškos priemonių, savitumo...gilumo:)
„Įtūžęs jūros vėjas svies tolyn mano svajonės burę“ - gal labiau tiktų...?