Rašyk
Eilės (75384)
Fantastika (2217)
Esė (1518)
Proza (10635)
Vaikams (2540)
Slam (50)
English (1161)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 4 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterTamsi tamsi naktis. Juodame, giliame danguje blykstelėjo krentanti žvaigždė. Įdomu, kiek žmonių pasaulyje ją pamatę sugalvojo norą. Lengvas ir dailus žybtelėjimas truko vos kelias akimirkas. Šį gražų vaizdą regėjo ir vyras, stovintis jam nežinomo greitkelio šalikelėje. Jis negalėjo atminti savo vardo. Nieko neatsimena. Atrodytų tarsi ką tik būtų atsiradęs šioje Žemėje su ta žaisminga žvaigždele. Mašinos tik dūzgia pro šalį, o jis stovi. Stovi ir bando suprasti kur esąs, kas esąs. Apsižvalgė aplinkui. Niekaip negalėjo atpažinti savo buvimo vietos. Greitkelyje nebuvo matyti jokių kelio ženklų, o ir gūdus miškas už nugaros neišsiskyrė nuo kitų. Pažvelgė į drabužius, jie visai nėra ypatingi - paprasti tamsūs batai, tvarkingos, rudos kelnės ir solidus, nakties juodumo švarkas. Lyg ir ne valkata. Staiga pradėjo skaudėti galvą, spengti ausyse. Mintyse pasigirdo keistas, tarsi nežemišku tembru skambantis klausimas: „ Ar ištversi čia visą amžinybę? “ . Skausmas ir toliau nedavė ramybės, frazė galvoje suskambo dar kartą. Dveji paskutiniai žodžiai stipriai nuaidėjo ir... Ramu. Tvinkčiojimas liovėsi kankinęs. Apsigrabaliojo švarką, patikrino kišenes. Tuščia. Vos tik pridėjo delną žemiau rudo diržo, pajuto kažkokią apyminkštę masę. Ištraukė ir nusistebėjo. Violetinės spalvos daiktas savo išvaizda buvo panašus į ametistą, bet drebėjo lyg želė. Plaštaka laikanti paslaptingąjį objektą sušilo, tapo švelni. Labai keista. Vyras nenutuokė, kas tai galėtų būti.
2013-01-24 11:50
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 7 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2013-01-31 10:47
sesė_mėta
Na, jau tikrai galima buvo daugiau įdėt. Na, bet intrigai sukurti šitos pastraipos užteko. Ir tikrai, kaip jau minėta, įspūdis sukuriamas per silpnas. Tarsi tai, kad žmonės atsiduria kelkraštyje nežinodami kas jie tokie yra vos ne kasdienis reiškinys. Ir tie "nežemiški balsai" taip pat. Žodžiu, trūko įtampos. Taipogi turiu sutikti su Lengvai ir Laukine Obelim, bet nesikartosiu.
O apie šitą sakinį, ("Vos tik pridėjo delną žemiau rudo diržo, pajuto kažkokią apyminkštę masę. ") irgi iš pradžių pagalvojau turbūt taip kaip Šnekorius :). Galbūt reikėjo geriau rašyt apie kišenes? 
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-01-26 23:47
Marquise
Per trumpa ištrauka vertinimui.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-01-24 15:20
kitaip
Vis tik kažko čia dar trūksta... galbūt pačios pačios paskutinės dar daugiau paslaptingesnės minties.Bet greičiausiai dar šio to ir daugiau.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-01-24 14:16
Šnekorius
Rugpjūčio žvaigždžių lietus. Retai prisimenamas reiškinys. Pabaigos nelabai ir supratau. Tai kas ten ir iš ko tam bėdžiui  amnezininkui į žel panašią į ametist pavirto. Nejaugi... -3
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-01-24 12:20
Akita Inu
Dėkui už komentarus. Stengsiuosi, stengsiuosi ir dar kartą stengsiuosi, na o dėl siužeto - nebus šioje istorijoje jokių žiaurumų :D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-01-24 12:18
Laukinė Obelis
Šį kartą be žiaurumų. :) Bet įtariu, kad čia tik laikina apgaulė. Bus čia dar visko.
Tekstas ir vėl per daug per mažai vaizduojantis, per daug konstatuojantis. Grožinė literatūra turėtų ne konstatuoti, o įtikinti skaitytoją. Norėtųsi, kad autorius pajėgtų sudėlioti viską taip, kad skaitytojas pamatytų, išgirstų, užuostų ir patikėtų. Sakysim, situacija, kai žmogus nieko neatsimindamas nežinia kodėl atsiduria kelkraštyje, tikrai nėra tokia paprasta, kad galima būtų tiesiog pasakyti "nieko neatsimena".Tai tokia neįprasta ir vaizduotei palanki situacija, kad išties galima būtų daugiau su tekstu pažaisti.
Ir pabaigai - nedėkite tokių mažų gabaliukų, nes tai silpnina įspūdį.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-01-24 12:11
Lengvai
Įdomu, kiek žmonių pasaulyje ją pamatę sugalvojo norą - ne tiek jau ir daug, turėkit omeny laiko juostas;]
Jis negalėjo atminti savo vardo. Nieko neatsimena. - viename sakinyje turime vieną laiką, kitame jau kitas, kodėl?
Apsižvalgė aplinkui - vėl grįžimas į būtąjį, o po to vėl laikų kaitos, šitai būtina sutvarkyti;

Tekstas netvarkingas, šokinėjam nuo žvaigždės iki plento su mašinomis, tada turim vyrą, kuriam amnezija, balsą o galvoj ir iš ametisto padarytą želė. Visiška netvarka, nesimato pagrindinės minties ir kur tekstas veda.

Rašau 2 su avansu, kita kartą duokit daugiau, kad būtų aiškiau.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-01-24 11:51
Akita Inu
Šį kartą trumpas tekstukas, bet bus daugiau dalių.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą