Rašyk
Eilės (75592)
Fantastika (2217)
Esė (1518)
Proza (10655)
Vaikams (2555)
Slam (50)
English (1165)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 11 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterPrieš rinkimus, kaip susitarę, politologai tvirtino: „Drąsos kelio“ partija – niekalas. Tarsi ir kurstė žmones – nebalsuokite už ją, nes savo balsą atiduoti niekams, nepatiklu nė vienam, einančiam prie balsadėžės, Lietuvos piliečiui.
Taigi dabar tenka laužyti galvą – kur šuo pakastas – ar menkai apie politiką tenusimano tie „protingieji“ patarėjai, ar jie yra korumpuoti ir dėl to apakę, ar, galų gale, nieko neverti už šią partiją balsavę Lietuvos piliečiai?
Pradedant nuo ištakų, pasakytina (tokia yra Lietuvos žmonių karti patirtis), teisinė Lietuvos sistema bemaž niekuo nesiskiria nuo rusiškosios, tebėra sočiai prisigėrusi ano sovietinio raugo ir iš teisiamųjų, kaip kempinė vandenį, siurbia materialinius syvus. Neseniai skelbta, kiek Lietuvos teisėjų, gaudami kelių tūkstančių mėnesines algas, per metus tampa  milijonieriais. Jiems suteiktas neribotas savarankiškumas ir neliečiamybė tarsi kokios piktžaizdės padeda vystytis „solidarumo ryšiams“, savo draugų mundurų gynimui ir t. t. Taigi toje aplinkoje pamačius ir išgirdus, kas darėsi Garliavoje, kilo stiprus Lietuvos žmonių pasipiktinimas. Svarbiausia, už nevykusią teisėtvarkos sistemą tada stojo ponas Kubilius it jo partija (čia viena priežasčių dėl ko jie prarado didelį rinkėjų skaičių), o netiesiogiai ir mūsų Prezidentė. Tiesa, ji reikalavo, kad viskas būtų ištirta ir įvertinta. Tik formaliai, nes po jos „reikalavimo“ pradėjo tirti ne policininkų ir kitų suinteresuotų asmenų nusikaltimą, o nukentėjusiosios Venskienės „teisinio persekiojimo“. Nieko nebepridėsi – Prezidentė pavedė žąsinams seikėti avižas. Ne daugiau.
Ko verti Prezidentės žodžiai, jeigu visai Lietuvai matant vyksta tokie dalykai? O kas vyksta ir kaip vyksta mūsų teisėtvarkoje, kai žmonės jos (taip visada ir yra) nemato?
Grįžkime prie Garliavos įvykių. Ar ne keista, kai motina savo mažametę dukrą laiko savaitiniame darželyje, kai paskui be jokių širdgėlų palieka auklėti ir auginti ją seneliams ir kai motina, norėdama vėl dukterį susigražinti, ją klykiančią, jau protingą vaiką, su sugyventiniu (ar kuo?) tempia iš senelių namų ir policininkai į tai žiūri kaip į „normalų, teisėtą reiškinį“ nesiima ginti vaiko teisių? Ko verta ta motina, tie policininkai ir Prezidentė tiems patiems policininkams pavedusi tirti Garliavos įvykius? Pasipiktino ne tik Lietuvos žmonės, bet ir tą įvykį matę užsienio valstybių vaikų teisių gynimo  atstovai.
Viskas liko užspausta, užantspauduota, užmarinuota Ne visur, tik prezidentūroje, vykdomosios valdžios kabinetuose, bet ne žmonių širdyse. Ne tik garliaviškių (jų yra tik apie 20 tūkst.), bet ir nemažos dalies lietuvių (daugiau kaip 100 tūkst.), kurie balsavo už „Drąsos kelio“ partiją. Ši partija (vargšai politologai teigia ji esanti be programos) turi pačią geriausią programą: tai švarinti susikompromitavusią teisėsaugą, kad ateityje ji negalėtų kirsti į kairę ir dešinę ir palikti tokias gilias moralines žaizdas, kokios liko garliaviškių ir kitų Lietuvos žmonių sąmonėje.
Dėl to patariu visiems Lietuvos žmonėms. kur vienmandatinėse apylinkėse bus iškelti „Drąsos kelio“ partijos kandidatai, be jokių svyravimų, balsuoti tik už juos.
2012-10-15 22:37
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 8 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2012-10-25 17:54
Le Hawk
Viešojoje erdvėje dergti visais įmanomais būdais ant DK - galima, tai netgi "geras tonas", nerunkeliškumas. Bet kai kas nors pradeda palaikyti, tada jau "geriau su kaimynais kalbėti...". O kodėl?

Apskritai, kraupu žiūrėti, kaip lengva manipuliuoti žmonėmis. Netgi realiame gyvenime baisiai atrodo, kai žmonės, nuo pat pradžių palaikę DK, po straipsnių ir laidų serijos apie tai, kaip "nieko ten nebuvo" ir "patvoriniai šiokie anokie", ima svyruoti ir dažnai netgi pakeičia nuomonę į priešingą pusę...
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2012-10-25 15:39
Kepkel
Jo jo, Ana Bryde, ir žudo ne žmonės, o ginklai. Taškas.

Man patinka kaip šis didelio tankio nesąmonių kurkulas į savo gravitacijos lauką sutraukia mažesnių apimčių nesąmonių atplaišas/komentarus :]
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2012-10-25 15:19
Ana Brydė
Ką beišrinktumėme - ta pati panelė, tik kita spalva - suknelė. Nežinote kas valdo? PINIGAI. Taškas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (3)
Blogas komentaras Rodyti?
2012-10-25 14:58
bibliotekininkė
Politinė agitacija???
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2012-10-25 11:14
Ati
Ati
Kitas gali pamanyti, kad savo sukurtus apsakymėlius geriau duoti kaimynams, giminėms ir vyrui pasiskaityti, o ne viešai skelbti -  ir kas iš to?;D
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2012-10-25 11:11
Laukinė Obelis
Manau, tokiom temom geriau su kaimynais pasikalbėti, nei rašyti ir viešai skelbti...
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2012-10-25 11:11
Ati
Ati
O kodėl ne laikas ir ne vieta m? Ir kas čia kalba? - ar tas, kuris manosi žinąs visus laikus, ir visas vietas m? Sako nuo tokio egokosmoso geriausiai padeda viena vieta - klozeto sostas. Laikas nesvarbu;D
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-10-25 09:56
couch_potato
Jau ir čia violetinių žiurkų užsiveisė? Raminkitės, glušpetriai, ne laikas ir ne vieta čia savo debilumą rodyti.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (3)
Blogas komentaras Rodyti?
2012-10-16 11:44
Kepkel
:D kūrinys ir komentaras rado vienas kitą tobuloje kosminėje dermėje :]]] 
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2012-10-16 10:18
Le Hawk
Viena geriausių esė, kokių teko šioje svetainėje matyti. Puikios ir teisingos mintys. Super.

Nepritariu tik vienoje vietoje - dėl sistemos "rusiškumo". Nepritariu todėl, kad mūsų Garliavos byla labai akivaizdžiai sutampa su įvykiais Belgijoje apie 2000 metus, žinomais kaip Dutroux byla. Galai vedė iki aukštų pareigūnų, byloje buvo apie 20 lavonų, žmonės masiškai ėjo į gatves protestuoti ir buvo vaikomi vandens patrankomis, galiausiai skandaas buvo užkimštas, taip ir neisšsiaiškinus... Buvo dar panaši byla Italijoje, irgi susijusi su įtakingais asmenimis, kur buvo filmuojami dešimtis tūkstančių kainuojantys (ir aišku, kad ne prasčiokams skirti) "snuff movies", kur vaikai buvo prievartaujami, o galiausiai sadistiškai žudomi. Šitas skandalas irgi užtildytas, nes lietė įtakingus asmenis. Apskritai, pedofilija (tuo labiau elitinė) ir kiti panašūs dalykai į Lietuvą ateina iš Vakarų.

Bet visa kita - iš tiesų teisinga. Juk kiekvienam aišku, kodėl prieš DK buvo mestos tokios masinio juodinimo pajėgos... Gėda mano gražiam miestui Vilniui, kad net vienmandatėse nesugebėjo prabalsuoti už DK žmones.

Balsavau už DK (balsavau pirmą kartą gyvenime, nes anksčiau nemačiau už ką balsuoti), mano avataras violetinis, ir aš tikiu, kad Lietuva gali pasikeisti. Gal viltis ir durnių motina, bet ji vistiek miršta paskutinė.
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas (2)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą