Rašyk
Eilės (72254)
Fantastika (2173)
Esė (1688)
Proza (10355)
Vaikams (2459)
Slam (49)
English (1091)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 19 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterGalima gyventi ne vieną gyvenimą. Viskas, ką galima padaryti – tiesiog pabandyti. Be jokios abejonės, jeigu Tu gyveni, esi tas Apdovanotasis Žmogus. Vienas iš daugelio. O galbūt toks vienintelis tūkstantinėje minioje. Tikriausiai niekada, mąstydamas apie savo gyvenimą, nepagalvojai, kiek daug Tu turi iš tikrųjų. Tu pats kvėpuoji, matai, o svarbiausia – jauti. Tu įsimyli, bet tik vieną kartą. Tačiau kiekvienas žmogus yra vertas tokio šanso, kad būtent Tu jį pamiltum. Ir tik kartais, o gal ir dažniausiai viso gyvenimo neužtenka. Bet privalai tikėti. Tikėjimo niekas iš Tavęs neatims.

Tu, kaip ir kiekvienas žmogus ar bet kokia gyva būtybė, savo gyvenimą jau padalinai dalimis. Visiškai nebūtina konkretizuoti šių dalių, nes jų gali būti labai daug ir greičiausiai jos visos labai skirtingos. Kadangi Tavo gyvenimas jau padalintas į šias dalis, vadinasi, tam tikru metu tu privalai atsidurti tam tikroje vietoje. Konkreti diena, tiksliai nustatyta valanda, tie patys žmonės. Iš tiesų, koks apgailėtinas yra toks Tavo gyvenimas. Ir Tu dar tvirtini, kad niekada negirdėjai, kas yra rutina. Taip teisindamasis, Tu ne tik sau meluoji, bet jau nebemoki džiaugtis vienintele savo brangenybe – Gyvenimu.

Brangiai apmokamas darbas, verslo planai, didelius pinigus atnešantys projektai, triaukščiai namai didžiausiuose šalies miestuose, kotedžai užsienyje, prabangūs automobiliai – ir visa kita, kuo Tu bandai puikuotis prieš kitus – yra niekas. Jeigu pats Tu kvėpuoji, matai, o svarbiausia – jauti – tai yra viskas.

Gyvenimas, nors jau yra tik Tau skirta dovana, suteikia Tau dar vieną dovaną – kito žmogaus dėmesį. Bet ar sugebėsi Tu jį išsaugot, ar nesuklysi? Neabejotinai, Gyvenimas – pavojinga dovana.


Norėčiau tikėti, kad man nemelavo, kai primygtinai įtikinėjo, jog yra ne vienas gyvenimas. Ir jeigu aš nebūsiu laiminga šiame, kitame gyvenime – tai jau tikrai. Norėčiau tikėti, bet negaliu. Kažkoks vidinis balsas man prieštarauja. Galbūt tai pasąmonė, o gal tik tvirtas mano ego, kuris seniai man uždraudė visapusiškai tikėti tuo, kas sakoma. O gal tai tik dar viena sąmoningai daroma klaida.Kai paragausiu modernaus pasaulio ir pradėsiu jaust dvasingumo ilgesį, pradėsiu gyvenimą iš naujo.

2012-10-04 18:10
Video
2012-10-04


Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 5 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2012-10-17 07:02
Lengvai
Iš pradžių per daug "tu", o po to to jau perbėgam prie  "aš". Truputį nesupratau ar čia turėjo būti pamokslas kitiems, ar priminimas sau pačiai?

Bet ne proza čia, ne ne. Minčių yra gerų, paimtumėt vieną iš (tarkim man patiko idėja, kad Gyveimas - pavojinga dovana) ir išplėtotumėt, būtų gerai.

2, nes skaitosi lengvai ir gramatika nekliuvo.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-10-04 22:03
Le Hawk
Na, turiu sutikti. Aš į laimę pabandžiau žvelgti objektyviai (gyvenimo kokybė), bet jei žvelgti subjektyviai, tada taip - kitą kartą vos pajudanti pensininkė bobutė, išėjusi pasišildyti prieš saulę, jaučiasi laimingesnė už visko norinčius, visur lekiančius, amžinai nepatenkintus anūkus, kuriems visada maža, reikia dar, dar...

O dėl tokių tiesų atradimo, tai kitą kartą toks tekstas gali padėti atrasti tas tiesas žmogui, kuris nėra pilnai susivokęs gyvenimo prioritetuose. Arba benta paskatinti susimąstyti. Užvesti ką nors ant teisingo kelio - geras darbas.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-10-04 19:48
Laukinė Obelis
O pats kūrinėlis - gal visa tai, kas čia pasakyta, yra gryna tiesa, tik koks tikslas tai užrašyti ir perskaityti? Mano galva, tokias tiesas kiekvienas pats sau turime atrasti tyliai. Tada jos ir bus prasmingos tiesos.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-10-04 19:40
Laukinė Obelis
Le Hawk, laimingų žmonių tikrai yra, nes laimė - subjektyvus, o ne objektyvus faktorius. Kad ir nieko neturi, kad ir daug bėdų, jei moki gyvenimu džiaugtis, gali būti laimingas.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2012-10-04 19:36
Le Hawk
Neblogai. Dedu prie mėgstamiausių.

Tik kad pasaulyje egzistuoja laimingų žmonių - šituo netikiu. Iš šalies gal dauguma ir atrodo laimingi, bet realiai - pas kiekvieną savos bėdos. Nėra nė vieno, kuris neturėtų problemų.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą