Rašyk
Eilės (72293)
Fantastika (2177)
Esė (1688)
Proza (10358)
Vaikams (2459)
Slam (49)
English (1091)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 15 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterTyliai šlama ąžuolai auksiniuos saulės spinduliuos. Vėjas glosto lūpas, merkia išvargusias akis. Oras, pritvinkęs ramybės atplėšia nuo kūno sunkias mintis. Paskutinis saulės spindulys, besisiskverbiantis pro lapus, paraudusius nuo geidulingų vėjo šnabždesių, padovanoja mano delnui šiltą, auksinį bučinį. Nagučiais spaudžių kietą, grublėtą žemę. Viena paskui kitą sumirksi žvaigždės. Paseku jų pavyzdžiu ir nuleidžiu vokus.
O kur gi Tu? Palikai mane vieną rinkti abiejų siektas žvaigždes. Kodėl neišėjai staiga? Būtum palikęs tik nerimą ir milijardus neatsakytų klausimų. Bet tu dideliais žingsniais ėjai tolyn, palikdamas mane surištą pačios sugalvotais principais. Vis dar tikėjausi bendros ateities kartu, didelio namo užmiestyje ir šešių vaikų. Kuriems padaryti užtektų dviejų kartų. (Tau nutolus, dienomis stengiausi likti tokia kaip visada. Matyt, nelabai sekėsi, nes vis dažniau sulaukdavau klausimų, ar man viskas gerai. Ir atsakydavau, kad viskas puiku. Nes lengviau meluoti, negu pasakoti tai, kas verstų mane kūkčioti iki dusimo. Nebemoku apibūdinti savo jausmų, o gal niekada ir nemokėjau. Viską kenčiu viduje.)
O dabar, vietoj rytmetinio karšto šokolado puoduko rankose ir karšto Tavęs šalia, beliko atvėsęs puodelis kavos ir smilkstančios cigarečių nuorūkos.
2012-10-03 20:13
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 4 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2012-10-05 18:52
tictac_it
och ta defloracijos interliudija ... bet toliau jau ir netęsime ... :) paliksime autorei - 2-
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą